NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Autizmo spektro sutrikimai kelia iššūkių jų turintiems žmonėms bei artimiesiems. Nors visais atvejais rekomenduojame konsultuotis su gerais specialistais, knygos apie autizmą taip pat padės atsakyti į daugelį kylančių klausimų.

Rasta: 10

Autizmas – dalis manęs. Autistiški suaugusieji savo pačių žodžiais ir specialistų akimis | Barbora Suisse, Jurgita Žalgirytė-Skurdenienė
  • TOP
    5
    TOP 5
  • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
17,39 €
Kaina su kodu: 15,65 €
Turime sandėlyje
Unikalus žmogus. Kitoks požiūris į autizmą | Barry M. Prizant, Tom Fields-Meyer
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
34,39 €
Kaina su kodu: 30,95 €
Turime sandėlyje
Išgyvenimo knyga vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų (ir jų tėvams) | Elizabeth Reeve, Elizabeth Verdick
-10% su kodu: PATOGU
18,89 €
Kaina su kodu: 17,00 €
Turime sandėlyje
Autistiško vaiko kasdiena | Kate Wilde
-10% su kodu: PATOGU
16,37 €
Kaina su kodu: 14,74 €
Turime sandėlyje
1001 puiki idėja kaip auginti ir ugdyti autizmo sutrikimą ar Aspergerio sindromą turinčius vaikus | Ellen Nobohm, Veronica Zysk
-10% su kodu: PATOGU
20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 10

Knygos apie autizmą gali būti labai įvairios. Vienos parašytos autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams, kitos skirtos jų broliams, seserims ir draugams. Taip pat siūlome daug knygų suaugusiems: tėvams, mokytojams, pedagogams ir kitiems žmonėms, kurie domisi elgsenos sutrikimais ar kitokio mąstymo ypatumais.

Autizmo spektro sutrikimas gali sukelti socialinių, bendravimo ar elgesio problemų. Vieniems ASS turintiems žmonėms reikia daug pagalbos kasdieniame gyvenime, kitiems – mažiau. Kadangi autizmo spektro sutrikimai gali labai skirtis priklausomai nuo žmogaus, naudinga ieškoti patarimų knygose, kuriose dažnai pasisako tiek šios srities ekspertai, tiek sutrikimą turinčiųjų tėvai.

Vertingas knygas apie autizmą paruošė užsienio ir Lietuvos autoriai Veronica Zysk, Ellen Nobohm, Elizabeth Reeve, Elizabeth Verdick, Kate Wilde, Rupert Isaacson, Vilmantė Aleksinė, Solveiga Zvicevičienė ir kt. TOP skaitomiausi kūriniai nuolat keičiasi, tad tai įrodo, kokia aktuali yra ši tema.

Kokias knygas apie autizmą rinktis? Priklauso nuo to, kas jas skaitys. Jei leidiniai skirti vaikams, siūlome atkreipti dėmesį į tokio tipo skaitinius kaip „Išgyvenimo knyga vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų (ir jų tėvams)“. Ši knyga padės sindromą turinčiam vaikui atsakyti į klausimus, kodėl jam sudėtinga bendrauti ar susikaupti, kodėl patinka išskirtiniai dalykai, o kiti kelia baimę. Toks leidinys pravers visada, kai tik prireiks pagalbos ar atsakymų.

Tėvams, mokytojams ir terapeutams vertingos bus tokios knygos, kaip „1001 puiki idėja kaip auginti ir ugdyti autizmo sutrikimą ar Aspergerio sindromą turinčius vaikus“. Autorės Ellen Nobohm ir Veronica Zysk aprašo gausybę aiškių, paprastų ir praktiškų idėjų kurios padės geriau suprasti vaikų bei jaunuolių sutrikimus. Leidinys aprėpia visus ASS aspektus.

Šeimos, auginančios vaikus su ASS, o ir patys jaunuoliai, susiduria su įvairiausiais sunkumais, kurie yra labai skirtingi. Todėl verta apžiūrėti visą knygų apie autizmą asortimentą ir išsirinkti tą, kuri aktualiausia individualiu atveju. Pirkti online rasite ir kitų temų leidinių, kurie įkvėps, motyvuos ir patars kaip spręsti įvairias problemas.

Primename, kad įsigyti internetu knygas verta dėl kelių priežasčių. Čia jas patogiai apžiūrėsite ir perskaitysite atsiliepimus, taip pat knygyne nuolat vyksta įvairios akcijos, išpardavimai ir gerų kainų pasiūlymai, tad galėsite apsipirkti pigiau. Plačiame asortimente rasite įdomių ir populiarių leidinių tiek sau, tiek šeimos jaunimui.