⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kartais tikras gyvenimas yra gerokai keistesnis, nei tas, kuris aprašomas grožinės literatūros knygose. Esate teisingoje vietoje, jei norite pasinerti į žymių lyderių, įžymybių, garsių nusikaltėlių gyvenimą, leistis į karo atsiminimus ar gilintis į išskirtinius memuarus. Parengėme kategoriją „Biografinės knygos“ ir siūlome internetu įsigyti šimtus įdomių biografijų, o nuolat skelbiamų išpardavimų kainos leis mėgautis populiariomis knygomis nenuskriaudžiant savo piniginės.

Rasta: 2408
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Dienos ritualai | Mason Currey
1,00 €
Turime sandėlyje
Anuomet | Kazys Almenas
1,99 €
Turime sandėlyje
Gyvenimas be ribų | Nick Vujicic
 • Nauja knyga
14,99 €
Turime sandėlyje
Žaidžiame ripką |
1,99 €
Turime sandėlyje
E numeriai | Heinz Knieriemen
0,49 €
Turime sandėlyje
Pirmyn arba mirk | Vytautas Gedgaudas
 • Nemokamas knygos pristatymas
16,49 €
Turime sandėlyje
Karalienė | Matthew Dennison
 • Nemokamas knygos pristatymas
22,69 €
Turime sandėlyje
Diana, Viljamas ir Haris | Chris Mooney, James Patterson
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
-25% su kodu: OBUOLYS25
34,99 €
Turime sandėlyje
Caravaggio | Costantino D'Orazio
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
22,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2408
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Nuo lengvai skaitomų autobiografijų iki sudėtingų skaudžių prisiminimų, nuo politikų iki pavojingų nusikaltėlių – mes galime pasiūlyti knygų visiems skoniams, įvairaus amžiaus žmonėms – jaunimui ir suaugusiems, moterims ir vyrams. Sužinokite, koks buvo žymiausių išradėjų, pasaulio istorijos perrašinėtojų, pilietinių teisių pradininkų ar prezidentų gyvenimas.

Biografinės ir memuarų knygos suskirstytos į kelias temas, kurios padės greičiau surasti ir internetu įsigyti aktualiausius leidinius.

Domina muzikos, kino, teatro, meno žmonių gyvenimas? Atkreipkite dėmesį į skaitytojų pamėgtą knygą Rudolf Schenker, Lars Amend „Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą“ apie grupės „Scorpions“ gyvenimą ir kūrybinę karjerą. Taip pat jums patiks Arno Ališausko parengta knyga „Kostas: eskizai scenos generolo portretui“ apie maestro Kostą Smoriginą. Abejingų nepalis ir popart stiliaus pradininko Andy Warhol atsiminimai „Andy Warholo filosofija. Nuo A iki B ir atgal“.

Kategorijos „Biografinės, memuarų, atsiminimų knygos“ temoje „Kinas, teatras“ gausu žymių Lietuvos scenos vardų: Doloresa Kazragytė, Gražina Baikštytė, Rūta Staliliūnaitė ir kt. Dalis knygų autobiografinės, kitos pasakoja atsiminimus apie scenos grandus ir jų kūrybinį kelią.

Pasidairę po žymių asmenybių temą pamatysite, kad galime pasiūlyti leidinių apie garsius Lietuvos žmones, pvz., TOP skaitomiausios knygos yra apie Joną Basanavičių (Eligijus Raila „Lietuvystės Mozė. Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija“), kunigaikštį Vytautą Didįjį (Mečislovas Jučas „Vytautas Didysis“), Barborą Radvilaitę (Zbigniew Kuchowicz „Barbora Radvilaitė), prezidentę Dalią Grybauskaitę (Daiva Ulbinaitė „Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė“).

 Ne mažiau įdomios ir užsienio asmenybės. Itin populiarios yra knygos apie britų monarchus (Lucy Worsley „Karalienė Viktorija. Duktė, žmona, motina, našlė“), lyderius (Winston S. Churchill „Mano jaunystė. 1874–1904. Winston S. Churchill“), JAV prezidentus (Barack Obama „Mano tėvo svajonės. Mano šeimos istorija“) ir garsius rašytojus (Claudio Paolucci „Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio“).

Užsukę į memuarų ir biografinių knygų kategoriją visada rasite akcijas ir išpardavimus, populiariausias, naujausias ir rekomenduojamas knygas. Išsirinkti knygą ir pirkti online lengva: keli spustelėjimai ir netrukus rankose laikysite žinių šaltinį. Per biografijas ir memuarus į pasaulį galėsite pažvelgti kitaip – akimis tų žmonių, kurie išgyveno svarbiausius įvykius, keitė pasaulį, formavo naujas filosofines kryptis ar religijas, propagavo inovatyvų mokslą ar žmonijai dovanojo savo kūrybą.