Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Sapnų aiškinimo idėja lyg ir paprasta: iššifruokite sapnuose matomus simbolius ir suprasite su kuo pasąmoningai kovojate. Sapnuose regimi vaizdiniai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti gan nesudėtingi ir lengvai paaiškinami, tačiau didžiausio pripažinimo susilaukusios knygos apie sapnus gali padėti atskleisti ir gilesnes už jų slypinčias prasmes. Jeigu kada nors sapnavote sapną, kurio, atrodo, niekaip negalite suprasti, o prabudę visą dieną galvojote, “ar tik čia nėra paslėptos kokios  žinutės?” — mūsų siūlomos įdomios knygos apie sapnus Jums tikrai padės.

Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Burtai ir kerai, sapnai, magiškos kortos | Rita Banienė
-10% su kodu: PATOGU
16,96 €
Kaina su kodu: 15,26 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Sapnų knyga. Išsamus sapnų simbolių vadovas pagal mėnulį | Brenda Mallon
-10% su kodu: PATOGU
12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Didysis Egipto sapnininkas |
-10% su kodu: PATOGU
18,09 €
Kaina su kodu: 16,28 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Mažasis sapnininkas |
-10% su kodu: PATOGU
3,10 €
Kaina su kodu: 2,79 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Sapnininkai naudingi ne tiktai tuo, kad padeda suprasti sapnuose regimų vaizdų ir simbolių reikšmes, bet daugeliu atvejų žmonėms padeda ir geriau susipažinti su savo vidiniu pasauliu. Dauguma žmonių, nors ir labai skirtingomis aplinkybėmis, sapnuoja labai panašius dalykus — savo šeimos narius, pačius save įvairiose situacijose, realybėje neįmanomus košmarus —  ir už viso to slypi priežastis. Daugelis psichologų ir mokslininkų sutaria, kad sapnai padeda smegenims apdoroti kasdienes emocijas, vidinius konfliktus ir neišjaustą stresą. Taigi, sapnuojamų sapnų interpretavimas ir supratimas gali padėti ir geriau suprasti save.

Šioje kategorijoje esančiose TOP sapnų knygose ne tik mokoma interpretuoti sapnus, bet ir ugdyti dėmesingumą savo sapnuose bei aiškinama kaip atrasti pasąmonėje seniai palaidotą informaciją, kuri gali būti labai naudinga. Skaitydami sapnų knygas, ne tik (ekspertų iš viso pasaulio padedami) išmoksite sapnų interpretavimo, bet ir sužinosite apie visus naujausius mokslinius pasiekimus šioje srityje. Vienoje populiariausių kategorijos knygų “Kodėl mes miegame. Miego ir sapnų galia”, britų neurofiziologijos mokslų daktaras Matthew Walker tyrinėja teigiamą terapinį sapnų poveikį bei pasakoja apie sapnų kontrolę. Kitoje tarp skaitomiausių knygoje "Sąmoningas sapnavimas”, psichologė Kristen LaMarca moko sapnuoti sąmoningai, kas ilgainiui užtikrina lengvesnį susidorojimą su užplūdusiomis emocijomis.

Be galo naudingą informaciją apie sapnus talpinančias knygas paruošė geriausi užsienio autoriai Tenzin Wangyal Rinpoche, Robert A. Johnson, Brenda Mallon bei lietuviškai rašančios autorės Rita Bany ir Dalia Montvilienė. Jei norite pasinerti giliau į miego ir sapnų mokslą ir pasisemti naujų žinių, galbūt pats laikas atsiversti vieną iš šių knygų apie sapnus.

Mūsų knygyne nuolat rengiamos įvairios akcijos ir išpardavimai su gerų kainų pasiūlymais, tad siūlome sau aktualių knygų apie sapnus ir mūsų rekomenduojamų sapnininkų įsigyti internetu. Tai super patogu ir greita — tik keli paspaudimai ir knygos jau pakeliui pas Jus!