⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos partizanai – žmonės, paaukoję gyvybę pogrindinėje kovoje su sovietiniais okupantais. Sovietmečiu juos bandyta vaizduoti kaip nusikaltėlius, todėl dabar knygos apie partizanus yra nepaprastai svarbus žinių šaltinis, atskleidžiantis tikrąją istoriją.

Rasta: 65
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Partizano žiedas | Ernestas Kuckailis
5,29 €
Turime sandėlyje
Aš esu Vanagas | Arvydas Anušauskas
13,69 €
Turime sandėlyje
Ten, už lango | Justinas Sajauskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,69 €
Turime sandėlyje
Kraujo kvapas | Bernardas Gailius
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,79 €
Turime sandėlyje
Pasienio zona | Rimantas Zagreckas
9,79 €
Turime sandėlyje
Dešimt kautynių | Ernestas Kuckailis
11,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 65
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie partizanus apima asmenines šių žmonių istorijas, parengtas pagal dienoraščius, taip pat kitų autorių sudarytas įvairių kovotojų biografijas ir užrašytus liudijimus. Istorikai parengė knygų, kurios rekonstruoja įvairius mūšius, nagrinėja konkrečių miško brolių būrių veiklą, buitį ir gyvenimą pogrindyje.

Šiandien, ko gero, vienas žinomiausių kovotojų yra Adolfas Ramanauskas-Vanagas – partizanų vadas, generolas, Seimo pripažintas valstybės vadovu. Kviečiame internetu įsigyti jo paties rašytų atsiminimų, o taip pat kitų autorių knygų apie šią Lietuvai svarbią istorinę asmenybę.

Interneto knygyne rasite ne tik Vanago, bet ir Liongino Baliukevičiaus – Dzūko, Monikos Alūzaitės, Jono Misiūno – Žaliojo Velnio ir kitų kovotojų istorijas. Taip pat įvairūs autoriai aprašė Pilėnų tėvūnijos, Žaliosios rinktinės, Prisikėlimo, Žemaičių, Algimanto, Vyčio, Vytauto, Didžiosios Kovos, Dainavos, Tauro apygardų, Didžiosios kovos apygardos ir kitų pasipriešinimo grupių veiklą.

Knygų apie partizanus veikėjai – realūs žmonės, kartais tekstuose įvardijami slapyvardžiais, kuriais prisidengė kovodami už Lietuvos nepriklausomybę. Jie savo likimais rašė mūsų šalies istoriją. Aktyvios Lietuvos partizanų kovos prasidėjo iš karto po Antrojo pasaulinio karo ir sovietų okupacijos bei tęsėsi iki 1953-čių metų, kol pasipriešinimas buvo sunaikintas. Dauguma šių žmonių žuvo, buvo suimti, kankinami bei ištremti.

Tarp vienų iš TOP skaitomiausių kategorijos „Knygos apie partizanus“ autorių – Ernestas Kuckailis, Laima Vincė, Arvydas Anušauskas, Algis Kašėta, Vladas Terleckas, Aistė Petrauskienė, Vykintas Vaitkevičius, Povilas Gaidelis ir kiti.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į įdomias Ernesto Kuckailio knygas. Profesionalus Lietuvos kariuomenės karys, rašydamas apie partizanų kovas ir veiklą, lygina jų žygius su dabartinės kariuomenės pratybomis. Taip pat vadovaudamasis archeologiniais tyrimais, kuriuose ir pats dalyvauja, nagrinėja kovotojų strategijas ir mūšių eigą, analizuoja, kas lėmė konkrečią jų baigtį.

Knygos apie partizanus turėtų sudominti visus istorijos žanro literatūros gerbėjus, pasipriešinimo sovietų okupacijai dalyvių veiklos tyrinėtojus ir visus tuos, kurie domisi atsiminimais, karo strategijomis bei biografijoms. Drąsiems vyrams ir moterims tekę išbandymai jaudina ir kelia pagarbą.

Įsigykite naujų, gerų knygų ir praturtinkite savo istorines žinias. Pirkti online kviečiame ir kitų leidinių, skirtų ir suaugusiems, ir vaikams bei jaunimui. Daugelio jų kainos draugiškos, bet to, dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas, kurių metu populiarių knygų įsigysite dar pigiau.