Futbolas yra visame pasaulyje itin populiarus sportinis žaidimas. Gal Lietuva ir neturi labai stiprios komandos, tačiau susidomėjimas sporto šaka tikrai didelis. Tad siūlome pasižvalgyti po kategoriją „Knygos apie futbolą“, kurioje rasite leidinių apie šio sporto istoriją, žymių futbolininkų biografijas bei praktinių vadovėlių, padėsiančių įvaldyti žaidimą. 

Rasta: 20

Išmokime žaisti futbolą |
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Nepriklausomos Lietuvos futbolo istorija (1918–1940) | Algirdas Klimkevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
31,99 €
Kaina su kodu: 28,79 €
Turime sandėlyje
Pasaulio futbolo čempionatai (XV-asis JAV 1994 m.). T.13, I dalis | Dainius Breivė
-10% su kodu: PATOGU
22,30 €
Kaina su kodu: 20,07 €
Turime sandėlyje
Pasaulio futbolo čempionatai (XV-asis JAV 1994 m.). T.13, II dalis | Dainius Breivė
-10% su kodu: PATOGU
24,85 €
Kaina su kodu: 22,36 €
Turime sandėlyje
Rasta: 20

Pilni stadionai entuziastų, ošiantys ir besilinksminantys fanai, aistringi šūksniai prie televizorių ekranų. Regis tai yra neatsiejama futbolo dalis. Tačiau tai, kas žiūrovams yra pramoga – futbolininkams rimtas ir sunkus darbas. Apie sporto pasaulio užkulisius daug sužinosite atsivertę įdomias knygas apie futbolą.

Neymar, Suarez, Ronaldo, Messi – pavardės, kurias žino kiekvienas fanas. Skaitydami šių sportininkų biografijas galėsite iš arčiau pažvelgti į futbolo dievukų gyvenimus ir kelią link šlovės Olimpo. Kaip berniukai iš paprastų šeimų tapo visame pasaulyje žinomomis žvaigždėmis? Futbolininkų biografijas parengė Dariusz Tuzimek, Jaroslaw Kaczmarek, Yvette Zoltowska-Darska ir kiti.

Nors Lietuvoje futbolas populiarumu nusileidžia krepšiniui, visgi visada verta susipažinti su tuo, kas įvairiais tarpsniais vyko mūsų šalyje. Pirkti online kviečiame leidinius, kuriuose aptariama Lietuvos futbolo istorija. Šios srities ekspertas – treneris Algirdas Klimkevičius, parengęs net kelias knygas, kuriose sporto gerbėjai gali susipažinti su Lietuvos futbolo ištakomis, įvairių laikmečių problemomis, iššūkiais ir žymiais žmonėmis.

Pasaulio futbolo čempionatų gerbėjams siūlome atkreipti dėmesį į Dainiaus Breivės trisdešimt metų rengtą keliolikos tomų ciklą, kuriame aprašomi svarbiausi istoriniai čempionatai: jų eiga, statistiniai duomenys, žaidėjai, įdomios istorijos, nuotraukos, faktai.

Naudingų skaitinių kategorijoje „Knygos apie futbolą“ ras ir pedagogai bei treneriai. Jiems skirtose knygose pateikiami žaidimo pagrindai, vertingi taktiniai ir techniniai patarimai, treniruočių programos ir svarbi teorija apie apšilimus, atvėsimus bei traumų prevenciją. Futbolas – komandinis žaidimas, tačiau treniruotis įmanoma ir individualiai, todėl knygose gausu įvairių pratimų, kuriuos galima mokytis tiek vienumoje, tiek kartu su grupe.

Treneriai ras patarimų, kaip efektyviai išnaudoti futbolininkus atsižvelgiant į jų sugebėjimus, taip pat minčių, kaip tinkamai komunikuoti. Juk skiriasi tai, kaip komandos perduodamos vaikams ir tai, kaip jas galima išsakyti suaugusiems. Vaikams ir jaunimui ugdyti skirtų gerų patarimų ir metodikų paruošė Donatas Gražulis.

Visos knygos apie futbolą yra kokybiškai iliustruotos. Istorinės – archyvinėmis nuotraukomis, biografijos – asmeninėmis ir kitomis fotografijomis, mokomosios – techninėmis schemomis ir pagalbiniais piešiniais.

Rekomenduojame knygas pirkti internetu. Čia rasite ir daugiau leidinių apie sportą, kurie bus įdomūs tiek vyrams, tiek moterims. Naujos ir TOP skaitomiausios knygos akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau. Užsukite apsidairyti!