TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Švedų kalba yra skandinavų grupės rytinio pogrupio kalba, kuria kalbama Švedijoje, kai kuriose Suomijos dalyse ir autonominėse Alandų salose. Tai – plačiausiai vartojama kalba Skandinavijoje, kuria kalba daugiau nei devyni milijonai žmonių. Ji priklauso germanų kalbų grupei, todėl ją kiek lengviau išmokti angliškai ar vokiškai kalbantiems žmonėms.

Rasta: 5

Švediški pokalbiai ir žodynėlis |
-30% su kodu: KALĖDOS
10,19 €
Kaina su kodu: 7,13 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Įsisavinusiems švedų kalbą, lengva išmokti norvegų ir danų kalbas, nes jos labai panašios. Švedų kalbos žinios suteikia privalumą studijuojant ar stažuojantis Švedijoje, bei dalyvaujant tarptautiniuose projektuose.


Norinčius išmokti šios kalbos, kviečiame pasižvalgyti mūsų e. knygyno kategorijoje „Švedų kalbos ir gramatikos knygos“. Šia rasite populiarias, skaitytojų rekomenduojamų knygų TOP`e esančias knygas. Tokias, kaip: „Švedų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio)“. Ši priemonė suteikia galimybę įgyti A2 kalbos lygį, leisiantį susikalbėti kasdienėse situacijose ir bendrauti bendrosiomis temomis.


Tuo tarpu, garso plokštelėje „Švedų kalba per 60 minučių (CD + brošiūra)“ įgarsinta apie 250 pagrindinių žodžių ir frazių, reikalingų bendravimui švedų kalba, praversiančių turistinių kelionių metu, kai reikalingos tik pagrindinės buitinėse situacijose naudojamos frazės ir žodžiai. Jums gali praversti ir knyga „Švediški pokalbiai ir žodynėlis“, kurią taip pat rasite mūsų e. knygyno kategorijoje „Švedų kalbos ir gramatikos knygos“. Šiame žodynėlyje pateikiama apie 8000 žodžių ir frazių, padėsiančių greitai rasti reikalingą žodį ar frazę skirtingose bendravimo sferose.


Pasidomėkite ir mokomąja priemone „Švedų kalba be problemų (CD + knygelė)“. Tai – patogus būdas greitai ir lengvai išmokti švedų kalbą. Knygelė ir CD puikiai tinka užimtiems žmonėms, kadangi reikia tik klausytis ir pakartoti tai ką išgirdote. Pateikę knygų, esančių mūsų e. knygyno kategorijoje „Švedų kalbos ir gramatikos knygos“, sąrašą, kviečiame susipažinti ir su kitomis kategorijomis.


Mūsų asortimente jūsų laukia nauji skaitomiausių knygų, stalo žaidimų, dėlionių, žaislų ir kitų prekių pasiūlymai. Dažnai taikomos akcijos ir išpardavimai, leidžiantys įsigyti naudingą ir įdomią literatūrą palankiomis kainomis. Saviugdos knygos, dalykinė ir grožinė literatūra, poezijos rinktinės, geri, kokybiški lavinamieji žaislai kviečia pirkti internetu dabar!