⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Rankos lavinimo užduotys“ gausi vaikams skirtų leidinių, kurie suteikia galimybę smagiai ir turiningai praleisti laiką, o tuo pačiu ir lavinti smulkiuosius rankų judesius, piešimo bei rašymo įgūdžius. Kviečiame šių knygų įsigyti internetu ir su gera nuotaika nerti į kūrybinių užduotėlių pasaulį.

Rasta: 28
  1. 1
  2. 2

Lavink rankytę | Lina Bukauskienė
3,69 €
Turime sandėlyje
Zuikio Puikio atradimai |
2,99 €
Turime sandėlyje
Lavink rankelę. Mokykis rašyti |
2,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 28
  1. 1
  2. 2

Didžioji dalis kategorijos „Rankos lavinimo užduotys“ knygų yra skirtos ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie dar tik pradeda savarankiškai piešti bei rašyti. Tokiame amžiuje ypač svarbu lavinti vaikų smulkiąją motoriką, judesių koordinaciją bei erdvinį suvokimą. Ateityje tokios pamokėlės padės išvengti rašymo mokymosi sunkumų.

Knygelėse rekomenduojamos užduotys yra gana įvairus lygio. Jas galima atlikti savarankiškai ar kartu su tėvais bei darželio auklėtojais. Visi leidiniai smagiai iliustruoti, todėl traukia mažylių dėmesį. Jie noriai „draugauja“ su užduotėlėse lydinčiais nuotaikingais veikėjais, o rankos lavinimo pratimai tampa smagiu žaidimu.

Pirkti online raiste daug knygelių, kurios sukomplektuotos su specialiais rašikliais. Dažniausiai jie lengvai nusitrina, tad tokiais flomasteriais nebaisu rašyti ir suklysti, juk visada galima viską nuvalyti ir pradėti iš pradžių.

Leidinius parengė vieni geriausių savo srities profesionalų, todėl atlikdami užduotis vaikai sistemingai ir nuosekliai ruošiasi rašybos mokymuisi. Autorių sudaryti pratimai ugdo ne tik ranką bei judesių tikslumą, bet ir gebėjimą susikaupti bei išlaikyti dėmesį, regimąjį suvokimą, taisyklių laikymąsi, savistabos įgūdžius ir kitas savybes.

Tarp TOP skaitomiausių patenka jau minėtos knygutės su nutrinamais flomasteriais, nes jas galima naudoti daug kartų bei dalintis tarp brolių ir seserų. Vaikams ypač patinka ir knygutės, kuriose užduotis diktuoja katinėliai, bitės ir kiti herojai.

Populiarias knygeles sudarė autorės Loreta Barzdonytė-Morkevičienė, I. Medejeva, Pilvi Kula ir kt., o išleido leidyklos „Presvika“, „Geradariai“ bei „Alma Littera“, turinčios daugybę metų patirties lavinamųjų leidinių įvairaus amžiaus vaikams kūrime.  

Kategorijos „Rankos lavinimo užduotys“ knygos vertos visų tėvų dėmesio. Maži vaikai mėgsta piešti, o tokie leidiniai padeda lavintis sistemingai. Be to, tai puikus laiko leidimo būdas, nes užduotys nesunkios, tačiau norint jas įveikti teks išmokti sutelkti dėmesį ir siekti tikslų. Tokie įgūdžiai praves pradėjus lankyti mokyklą.

Kviečiame įsigyti gerų, naujų ugdomųjų knygų. Interneto knygyne rasite leidinių visai šeimai. Pradžiuginsime ne tik vaikus, nes asortimente gausu aktualių leidinių jaunimui, vertingos literatūros suaugusiems vyrams ir moterims, atpalaiduojančių kūrinių įvairaus amžiaus skaitytojams. Akcijų ir išpardavimų metu daug knygų parduodame labai nedidelėmis kainomis, tad džiaugsis ir piniginė, ir šeima.