⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tobulame pasaulyje mes visi valgytume vien sveiką maistą, sportuotume, daug miegotume ir leistume laisvalaikį lauke. Deja, skubame, bėgame, neišsimiegame, patiriame stresą, jį bandome nuslopinti greitu maistu, o sveika mityba skamba lyg kažkas iš mitologijos srities. Laikas sustoti. Sveikos mitybos knygos, kurias kviečiame pirkti online, paaiškins, kaip smarkiai valgymo įpročiai daro įtaką bendrai mūsų sveikatai. Laikas susiimti!

Rasta: 193
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kolageninė dieta | Josh Axe
3,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 193
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie sveiką mitybą, tarsi žemėlapis keliautojui, padės išsiaiškinti, nuo ko pradėti keisti valgiaraštį. Juk neretai tuo susidomime, kai norime numesti svorio. Tada pradedame riboti maistą ir laikytis drastiškų dietų. O tai, deja, su sveikata neturi nieko bendro, nes leidiniai iš kategorijos „Sveika mityba“ yra ne apie kilogramų tirpinimą, o apie ligų prevenciją, energiją, gerą fizinę ir psichologinę savijautą.

TOP bestseleris tarp visų knygų apie sveikatą yra „Natūralus būdas išvengti ligų“. Autorių Thomas Colin Campbell ir Thomas M. Campbell II duetas parengė skaitomiausią studiją, kurioje sudėjo 50 metų vykdytų tyrimų žinias, patvirtinančias, kad daugelio širdies ligų priežastis yra gyvulinės kilmės baltymai ir riebalai. Knygoje gausu patarimų, kurie padės ir sumažinti svorį, ir išvengti vėžio.

Norite suprasti, kas apskritai darosi mūsų virškinimo sistemoje ir žarnyne? Rekomenduojame populiarią knygą „Žarnyno žavumynai. Viskas apie menkai vertinamą organą“, parengtą autorės Giulia Enders. Ji teigia, kad žarnynas yra toks pat svarbus kaip smegenys, tik mokslininkai skiria daug mažiau dėmesio jam tyrinėti. Knyga – ekskursija po mūsų organizmą.

Alvydas Unikauskas, Beata Nicholson, Rimantas Stukas, Ross Horne, Michailas Sovetovas, Michael Mosley, Ilze Jansone – autoriai, kurie parengė knygų, skirtų sveikata besidomintiems vyrams ir moterims. Jose rasite atsakymus į klausimus, kaip sumažinti glikemiją, kokie yra pagrindiniai sveikos mitybos principai, ką valgyti jei norite išvengti vėžio ar jei jau sergate, kaip kontroliuoti kraujospūdį ar cholesterolio kiekį, kaip parengti valgiaraštį įvairaus amžiaus suaugusiems žmonėms, vaikams ir jaunimui, taip pat sportuojantiems ar besilaukiančioms.

Knygos apie mitybą, sveikus receptus įkvepia ir motyvuoja keisti gyvenimo būdą, rūpintis savimi bei visa šeima. Įsigykite jas internetu ir vadovaukitės autorių siūlomomis metodikomis. Gerų rezultatų ilgai laukti nereikės ir patys įsitikinsite, kad sveika mityba lemia ne tik tai, kaip mes atrodome, bet ir tai, kaip jaučiamės bei kiek turime energijos.

Daug naujų ir įdomių leidinių parduodame už gerą kainą. Norite dar labiau sutaupyti? Atminkite - bendradarbiaujame su leidyklomis ir nuolat organizuojame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. Mes pasirūpinsime jūsų užsakymais, o jūs pasirūpinkite savo sveikata!