NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Jūsų vaikas mėgsta spalvinti? Tuomet kviečiame internetu įsigyti įvairių tam skirtų knygelių. Jas suskirstėme į kelias kategorijas. „Raidės spalvinimui“ – viena jų. Čia rasite smagių leidinių, kuriuos vaikai galės ne tik nuspalvinti, bet ir mokysis abėcėlės.

Rasta: 24

Nuspalvink raidę, įmink mįslę | Danutė Nagienė
-10% su kodu: PATOGU
12,29 €
Kaina su kodu: 11,06 €
Turime sandėlyje
Spalvinu abėcėlę |
-32% su kodu: PATOGU
4,59 €
Kaina su kodu: 3,12 €
Turime sandėlyje
ABC mažiesiems. Spalvinimo knygelė |
-40% su kodu: PATOGU
3,44 €
Kaina su kodu: 2,06 €
Turime sandėlyje
Kas gero girdėti? Spalvink patarles ir mįsles |
-10% su kodu: PATOGU
3,59 €
Kaina su kodu: 3,23 €
Turime sandėlyje
Abėcėlė. Vaikštom sode ir miške |
-10% su kodu: PATOGU
3,19 €
Kaina su kodu: 2,87 €
Turime sandėlyje
Užduočių ir spalvinimo knygelė. Kiškio raidės |
-10% su kodu: PATOGU
1,49 €
Kaina su kodu: 1,34 €
Turime sandėlyje
Abėcėlės knygelė | Daina Šalnienė
-10% su kodu: PATOGU
4,68 €
Kaina su kodu: 4,21 €
Turime sandėlyje
Pažink ir išmok raides | Asta Vaivadienė
-10% su kodu: PATOGU
5,27 €
Kaina su kodu: 4,74 €
Turime sandėlyje
Labas, aš abėcėlė | Sigutė Ach
-10% su kodu: PATOGU
5,79 €
Kaina su kodu: 5,21 €
Turime sandėlyje
Rasta: 24

Kategorija „Raidės spalvinimui“ apjungia leidinius, kuriuose pateikiama įvairių užduotėlių, susijusių su abėcėlės pažinimu. Tokios knygos labai pravers pradedantiesiems skaityti ir rašyti. Įvairūs veikėjai, žvėreliai ir pasakų personažai lydės per puslapius ir padės įveikti įvairiausias užduotis. Nuobodžiauti neteks!

Nesvarbu, kokias knygeles išsirinksite, su raidėmis ar įvairiais gyvūnėliais, spalvinimas suteiks daug džiaugsmo. Beje, tai ne tik maloni laisvalaikio pramoga. Geri vaikų ugdymo specialistai teigia, kad paveikslėlių spalvinimas lavina mažylių smulkiąją motoriką. Taip pat ši veikla moko kruopštumo, didina dėmesingumą, pasitikėjimo savimi jausmą, kūrybiškumą be fantaziją. Taigi, vos kelis eurus kainuojanti knygelė atneša tikrai daug naudos.

Nors pirkti online kviečiame tikrai daug ir įvairių knygučių vaikams, tačiau rekomenduojame atkreipti dėmesį į kategoriją „Raidės spalvinimui“, nes pramogaudami mažyliai be didelio vargo susipažins su abėcėle.

Knygelės skirtos įvairaus amžiaus vaikams. Mažiausiems siūlome paveikslėlius su storais kontūrais, tokius neįgudusioms rankutėms spalvinti lengviausia. Čia vaikai supažindinami su raidėmis, per paprastas užduotėles, pavyzdžiui, „koks gyvūnas panašiausias į raidę P?“.

Vyresniems spalvintojams skirtos užduotys šiek tiek sudėtingesnės, o paveikslėliai smulkesni. Vaikai ne tik spalvins, bet ir mokysis skaityti skiemenimis bei rašyti didžiąsias raides. Kai kurie leidiniai papildyti smagiais eilėraštukais, patarlėmis, taip pat turime knygų su lipdukais.

Šias knygas galima integruoti į mokymosi skaityti bei rašyti rutiną. Spalvinimas labiau primena žaidimą, nei pamokas, o tokia laisva forma padės įsiminti raides, susieti jas su girdimais garsais, tačiau nesukels streso.

Daugelį TOP skaitomiausių ugdomųjų spalvinimo knygelių išleido „Jūsų Flintas“, „Alma Littera“, „Paveiksliukas“, „Presvika“, „Eglės leidykla“, „Vaiga“ ir kitos leidyklos, besispecializuojančios panašių leidinių ruošime. Profesionalai užtikrina, kad knygos bus kokybiškos ir džiugins visus mažuosius spalvintojus.

Dauguma vaikų labai mėgsta spalvinimo knygeles, šis užsiėmimas juos įtraukia ilgam, tad papildomas laikas tėvams suteikia progą pailsėti arba galite tiesiog prisidėti prie spalvinančio šeimos jaunimo, mat tokia veikla patinka ir suaugusiems! Galime pasiūlyti knygų ir jiems, nes specialistai rekomenduoja spalvinti vyrams bei moterims, kurie kasdienybėje patiria daug streso.

Knygyno asortimente gausu gerų ir įdomių ir populiarių knygų bet kokio amžiaus skaitytojams. Naujų skaitinių visada galite įsigyti pigiau. Tereikia pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais.