⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygos apie mediciną apima platų spektrą akademinės literatūros bei mokslo populiarinimo knygų, kurios padės pažinti fizines ir psichologines žmogaus ypatybes. Siūlome daug vertingų leidinių tiek besimokantiems, tiek jau šioje srityje dirbantiems specialistams. Knygos apima beveik visas medicinos sritis, tokias kaip onkologija, neurologija, pediatrija, bendroji medicinos praktika, veterinarija, farmakologija, reabilitacija ir kt. 

Rasta: 898
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Anatomijos atlasas | Trevoras Vestonas
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,69 €
Turime sandėlyje
Monotaskingo metodas | Thatcher Wine
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 898
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dauguma kategorijos „Medicina ir psichologija“ knygų bus vertingos medicinos studentams, rezidentams, praktikuojantiems gydytojams. Kiti leidiniai pravers ne tik medikams, bet ir gyvenantiems su ligoniu, besidomintiems sveiku gyvenimo būdu bei norintiems pažinti fizines ir psichologines žmogaus ypatybes ar ligas bei jų simptomus.

Anatomija, kardiologija, neurologija, endokrinologija, farmakologija, onkologija, psichiatrija, kineziterapija ir kt. – visa specialistams skirta medžiaga surinkta vienoje vietoje bei patogiai suskirstyta į temas. Čia esami ar būsimi medikai ras vadovėlius, žinynus, enciklopedijas, gydytojo vadovus, diagnostikų metodikas ir kitus leidinius. Populiariausios – psichologijos, pediatrijos ir bendrosios medicinos knygos.

Medicinos ir psichologijos leidinių kategoriją papildo bendro pobūdžio šviečiamosios mokslo populiarinimo knygos. Tarp jų TOP skaitomiausių kūrinių viršūnėje karaliauja Steve Andreas ir Connirae Andreas su knyga „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“. Šis leidinys pasakoja, kaip įveikti gyvenimo sunkumus pasitelkus neurolingvistinį programavimą. Leidiniui taikoma akcija, kurios metu jį pirkti online galite už ypač mažą kainą.

Šio ir praeito amžiaus rykštė – vėžys. Nieko keisto, kad gausus būrys autorių problemai skiria itin daug dėmesio. Šiomis temomis rašo autoriai Jane McLelland, Robert Thomas, G. Garbuzovas, Andrejus Mironovas ir kiti.

Medicinos knygos apima ir knygas apie kineziterapiją bei įvairių fizinių skausmų gydymą specialiais pratimais. Šios knygos pravers treneriams, kinezioterapeutams, bei slaugantiems neįgaliuosius.

Psichologijos ir psichiatrijos skiltyje daugybė įdomių leidinių, kurie aktualūs visiems vyrams, moterims, jaunimui, o taip pat išdėstyti patarimai pritaikomi vaikams. Čia sudėjome knygas apie psichoanalizę, bendravimo psichologiją, psichologinius tipus, psichikos sutrikimus ir kt. Jas parengė geriausi autoriai, tokie kaip Carl Gustav Jung, Nancy McWilliams, Karen Horney, Elisabeth Roudinesco, Rita Žukauskienė, Bessel van der Kolk ir kiti.

Studentai šioje kategorijoje ras vertingos mokomosios medžiagos, kuri padės ruoštis paskaitoms ir praktikai. Jau praktikuojantys medikai aptiks profesinių leidinių ir naujausių tyrimų. Plačiajam skaitytojų ratui skirtos knygos padės suprasti ne tik ligas, bet ir savo organizmą. Leidiniuose rasite patarimų, palaikymo, teorijos bei kitų žmonių patirties. Naujų žinių šaltinius internetu įsigysite pigiau, ypač išpardavimo metu. Nelaukite, skaitykite, domėkitės ir būkite sveiki!