⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorinė literatūra apima labai įvairias temas. Nieko nuostabaus, juk mūsų civilizacija patyrė daugybę išbandymų. Viena tokių temų – karai, itin domintys plačiąją visuomenę. Knygas apie karą sudaro mūšių dalyvių liudijimai, įvairios didžiausių pasaulio konfliktų studijos, publicistika, dienoraščiai ir susirėmimų analizės. 

Rasta: 171
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pirmyn arba mirk | Vytautas Gedgaudas
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,49 €
Turime sandėlyje
Karo žmonės | Giedrius Petkevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,49 €
Turime sandėlyje
Hesso misija | J. Bernard Hutton
2,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 171
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „Knygos apie karą“ siūlo ir šokiruojančių faktų, ir patyrimų tų, kurie buvo įvykių sūkuryje, dalyvavo karuose bei paliko savo liudijimus ateities kartoms. Jei domitės konkrečiu karo etapu, rekomenduojame rūpima tema perskaityti įvairių autorių knygas ir susidaryti gerokai platesnį vaizdą.

Vienos iš TOP skaitomiausių kategorijos knygų yra tos, kurios nagrinėja Antrąjį Pasaulinį karą. Šis konfliktas – vienas didžiausių per XX amžių. Jis nusinešė milijonų gyvybes, o suluošino dar daugiau žmonių. Populiarūs autoriai, įvairiapusiškai aptariantys šio karo temas, yra Paul Carell, John Toland, Helmut Lipfert, Sonya Winterberg, J. Bernard Hutton ir kiti.

Minėti ir kiti autoriai rašė apie Trečiojo reicho žygius prieš SSRS, dalijosi pilotų, vykdžiusių misijas, atsiminimais, atskleidė, ką patyrė šiandien nebeegzistuojanti Prūsija, analizavo mūšius bei karo eigą.

Įvairių istorikų knygose apie karą aprašyti įvairūs žmonės: politiniai veikėjai, lyderiai, artimiausios Hitlerio ar Stalino aplinkos žmonės, koncentracijų stovyklų kaliniai, šnipai ir eiliniai kariai, dėl savo tėvynės padėję galvas.

Sau įdomių temų tarp karo literatūros atras įvairių skonių skaitytojai, besidomintys istorija. Šie leidiniai rekomenduojami tiek suaugusiems, nes iš istorinių klaidų mokytis geriau jų nekartojant, tiek jaunimui, kurie galės geriau pasirengti istorijos egzaminams ar daugiau sužinoti apie tai, ką pasakoja proseneliai.

Knygos apie Antrąjį pasaulinį karą yra tarp populiariausių, tačiau skaitytojus domina ir kiti konfliktai. Todėl pirkti online kviečiame literatūros apie Pirmąjį pasaulinį karą, Afganistano mūšius, knygas apie Irako konfliktą ir net Napoleono žygio liudijimus. Tarp šių temų geriausiai vertinami autoriai – Mindaugas Milinis, Roman Zinenko, Mika Kulju, Norbertas Venckevičius ir kiti.

Nusiteikite, kad knygos apie karą netaps smagiais laisvalaikio skaitiniais. Tai informatyvūs ir įdomūs tekstai, dažniausiai atskleidžiantys protu nesuvokiamus nusikaltimus, pasakojantys patirtį, kurios niekas savo noru nekartotų, atskleidžiantys mažai žinomų, galbūt net ilgą laiką slėptų detalių. Kiekviena knyga apie karą vertinga ir papildanti žinių bagažą.

Kviečiame domėtis žmonijos istorija ir internetu įsigyti gerų, naujų knygų. Čia pat rasite literatūros ne tik suaugusiems vyrams ar moterims, bet ir vaikams. Knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų, o išpardavimų ir akcijų metu apsipirksite dar pigiau!