⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų serija "Svajonių romanai" – geros, įdomios, jausmingos, nedidelio formato knygos už labai patrauklią kainą. Daugelis romanų kainuoja mažiau nei tris eurus, be to taikomos akcijos „2 už 1“ kainą. Išpardavimų metu šie leidiniai dar pigesni. 

Rasta: 538
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 538
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygų serija "Svajonių romanai" puikiai tinka atostogoms. Istorijos čia paprastos ir lengvai skaitomos. Pagrindinė tema, žinoma, meilė. O kaip gi be jos? Knygos veikėjai patys įvairiausi. Skaitysime apie dykumų princus, tarnybinius romanus, keršto planus ir uždraustas aistras. Šiose nedidukėse knygelėse tikrai surasite visus įsivaizduojamus meilės romanų siužetus.

Serijos "Svajonių romanai" knygos dėl populiarumo rungiasi viena su kita, o gerbėjai laukia vis naujų istorijų. Visų knygų viršeliai gana panašūs – ant jų vaizduojama įsimylėjusi pora. Tačiau, atkreipkite dėmesį, kad skirtingos leidinių spalvos sufleruoja, ko tikėtis.

Raudoni viršeliai – beprotiška aistra ir viską nugalinti meilė. Geltoni viršeliai – jausmų egzotika. Čia dominuoja išskirtiniai veikėjai, jausmų žavesys ir egzotiškas gyvenimas. Oranžiniai viršeliai – karamelė – nuo nekalto flirto iki svaiginančio karščio. Kas traukia jus? Išbandykite visas!

TOP skaitomiausios autorės yra Kandy Shepherd, Sharon Kendrick, Maureen Child, Michelle Smart, Katrina Cudmore, Sandra Marton, Olivia Gates, Penny Jordan ir kt.

Tarp pirkėjų populiari autorė Kandy Shepherd – karamelės atstovė. Jos veikėjai dažniausiai bijo meilės, tačiau pamažu įsidrąsinę nugali visas kliūtis ir išsigydo sužeistas širdis.

Rašytoja Sharon Kendrick – populiariausia tarp jausmų egzotikos knygų. Vyrai čia milijonieriai ir kompanijų prezidentai, o moterys, dažniausiai, paprastos ir mylinčios. Visi gerai žino pasaką vaikams apie vargšę Pelenę. Autorė Sharon Kendrick panašias kuria suaugusiems skaitytojams.

Viena skaitomiausių raudonųjų knygų – aistros – atstovė yra rašytoja Maureen Child. Pasiruoškite ledo, nes bus karšta! Knygos alsuoja erotika, čia verda intrigos! Vyrams norisi keršyti, moterims norisi nepasiduodi, atmosfera kibirkščiuoja ir neleidžia atsipalaiduoti.

Knygų seriją "Svajonių romanai" sudaro šimtai knygų, tačiau meilės nebūna per daug, ar ne? Rinkitės pagal spalvą arba mėgiamus autorius. Skaitykite aprašymus ir suraskite širdžiai artimiausią istoriją. Jau minėjome, kad šios kategorijos knygos yra nedidelio formato, todėl jas patogu pasiimti į keliones, paplūdimį ar parką – tilps į bet kokią rankinę.

Siūlome patrauklias kainas ir rekomenduojame patogiai pirkti online. Na, o jei meile jau persisotinote, nepamirškite, kad tiek vaikams, tiek jaunimui, tiek moterims, tiek vyrams įsigyti internetu siūlome didžiulį įvairių, įdomių knygų asortimentą – nuo grožinės literatūros iki dalykinių leidinių.