-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygos-žaislai yra kone geriausias būdas sudominti mažylius skaitiniais, turiningai užimti laiką, išmokyti naujų dalykų ir skatinti vaikų kūrybiškumą bei fantaziją. 3-5 metų vaikams skirtos knygos-žaislai pasižymi plačia įvairove.

Rasta: 289
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Emocijos. Pajudink ir pažadink |
10,59 €
Turime sandėlyje
Kur vienaragis? |
0,89 €
Turime sandėlyje
Madų šou |
4,59 €
Turime sandėlyje
Miško draugai | Noémie Gionet Landry
7,79 €
Turime sandėlyje
Povandeniniai gyvūnai | Betsy Luk
7,49 €
Turime sandėlyje
Žmogaus kūnas |
8,99 €
Turime sandėlyje
Dovana pelytei |
8,29 €
Turime sandėlyje
Sukonstruok dinozaurus | Ronny Gazzola
9,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 289
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pažvelkime, kokie gi įdomūs žaidimai laukia, kai į rankas pateks tokia knygelė. Vaikų ir tėvų viena skaitomiausių yra „Mano šeima“. Tai knygutė su atverčiamais langeliais, kuri pasakoja apie artimiausius žmones, moko pagarbos ir primena kaip gražiai bendrauti šeimoje.

Kitos TOP knygos atstoja stalo žaidimus – viduje iškerpamos figūrėlės ir žaidimo lenta. Erdvinės knygutės supažindina su gyvūnų formomis. Siūlome ir tokių, kurias galima spalvinti ir susikurti įvairių personažų kaukes.

Knygelė „Mano įrankių dėžė“ primena tėčio sandėliuko turinį. Juk vaikai nori prilygti suaugusiems ir štai, knygos dėka, turi savo dirbtuves – išimamos detalės vaizduoja skirtingus įrankius, tarp kurių smagų raustis.

Knygos-žaislai, susiję su transporto priemonėmis, yra labai populiarūs tarp berniukų. Turime tokių su įvairiomis kortelėmis, lipdukais bei magnetukais. Šie leidiniai ne tik smagūs, bet ir padeda mokytis saugaus eismo taisyklių.

Jūsų mažyliai vengia eiti miegoti? Autorė Patricia Geis sukūrė nepaprastą interaktyvią knygelę „Bučkis prieš miegą“. Knyga-žaislas padės sukurti vakaro ritualus. Joje slepiasi maži pliušiniai žaisliukai, o vaikučių užduotis juos visus sumigdyti. Prieš tai, žinoma, reikia išvalyti jiems dantukus, pasekti gražią pasaką ar padainuoti lopšinę. Kartu su žaisliukais sumigs ir vaikai.

Dėlionės, 3D figūrėlės, lipdukai, knygos su magnetukais, leidiniai, kuriuose reikia kažką paspausti, atversti ar vykdyti kitą užduotį – tokie yra mūsų rekomenduojami žaisliukai, skirti 3-5 metų vaikams. Juos parengė Patricia Geis, Svetlana Matulevičienė, Anne Suess, Martin Handford, Živilė Adomaitytė, Zane Zusta, Liuda Petkevičiūtė ir kiti.

Knygas-žaislus pagamino leidyklos „Presvika“, „Trys nykštukai“, „Vaiga“, „Baltos Lankos“ ir kitos.

Vaikų mėgstami knygučių veikėjai yra jau minėtos transporto priemonės, o taip pat arkliukai, šuniukai, pelėdos ir kiti gyvūnėliai. Knygos-žaislai dovanoja mažiesiems skaitytojams smagius eilėraštukus ir pasakojimus, nuostabius paveikslėlius.

Šie leidiniai ugdo smulkiąją motoriką, fantaziją, norą bendrauti, žaisti, domėtis pasauliu. Taip pat turtina žodyną ir padeda išmokti naujų dalykų apie saugų eismą, dienos rutiną, supažindina su skaičiais ir raidėmis.

Knygos-žaislai tinka tiek 3-5 metų amžiaus berniukams, tiek ir mergaitėms. Na, o kitiems interneto knygyno lankytojams pirkti online siūlome įvairaus žanro knygas. Kainos nesikandžioja, o puikių pasiūlymų turime vyrams, moterims ir jaunimui. Viliojame jus akcijomis bei išpardavimais, bei žadame naujas, geras ir įdomias knygas