Spalvinti smagu! Tą jums patvirtins bene kiekvienas vaikas, o jiems pritars ir specialistai, teigiantys, kad ši veikla itin naudinga ir lavina mažylius. Įsigyti internetu galite labai daug įvairių spalvinimo knygelių, kurias suskirstėme pagal temas. „Poniai spalvinimui“ kviečia į nuotykius su daugelio vaikų jau pamėgtais veikėjais.

Rasta: 20

Mažieji poniai. Mega spalvinimas |
-22% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 3,89 €
Turime sandėlyje
Mažieji poniai. Tarp gėlių. Klijuok ir spalvink |
-29% su kodu: PATOGU
4,43 €
Kaina su kodu: 3,14 €
Turime sandėlyje
Pegasiukė. Gimtadienis |
-30% su kodu: PATOGU
2,49 €
Kaina su kodu: 1,74 €
Turime sandėlyje
Mažieji poniai. Spalvinimo knyga su lipdukais |
-22% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,11 €
Turime sandėlyje
Didžioji spalvinimo knyga. Poniai |
-10% su kodu: PATOGU
4,89 €
Kaina su kodu: 4,40 €
Turime sandėlyje
Stebuklingi poniai. Blizgūs paveikslėliai |
-10% su kodu: PATOGU
4,95 €
Kaina su kodu: 4,46 €
Turime sandėlyje
Rasta: 20

Kategorijos „Poniai spalvinimui“ leidiniai traukia akį, ryškūs viršeliai su spalvotais personažais vilioja atsiversti ir leistis magišką Ponių šalies pasaulį. Pasiruoškite pieštukus!

Kodėl verta įsigyti spalvinimo knygelių vaikams? Viena iš svarbių priežasčių yra ta, kad tai smagus laisvalaikio leidimo būdas, kuris ilgam įtraukia bei suteikia tėvams progą šiek tiek atsikvėpti. Taip pat tokie leidiniai padeda sukoncentruoti dėmesį, moko kruopštumo ir atidumo. Smulkiosios motorikos lavinimas labai svarbus ateičiai, nes išugdyti rankų judesiai palengvins mokymąsi rašyti. Taip pat spalvinimas moko laikytis taisyklių, o tuo pačiu lavina fantaziją ir kūrybiškumą. Štai, kiek vertingų priežasčių šias knygeles pirkti online.

Mažieji poniai – labai populiarūs personažai, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne vieną knygelę, kurią reikės spalvinti pagal pavyzdį, klijuoti įvairius lipdukus, ir spręsti kitas užduotėles. Šie veikėjai į knygeles persikėlė iš animacinio filmuko „Mano mažasis ponis“, kuriame pasakojama apie Ponių šalį ir princesės Žėrutės bei jos draugių Obuoliukės, Vaivorykštės, Rausvutės, Skraidukės ir Deimantukės nuotykius. Atpažįstami veikėjai visada patinka vaikams.

Daugumą kategorijos „Poniai spalvinimui“ knygų parengė leidykla „Egmont Lietuva“, kuri išleido ir daugybę kitų įdomių spalvinimo ir lavinimo knygelių, dažnai patenkančių tarp TOP skaitomiausių. Būtinai pasižvalgykite po knygyno asortimentą, nes leidinių kainos nedidelės, o dažnai rengiamos įvairios akcijos ar sezoniniai išpardavimai sudaro progą apsipirkti dar pigiau.

Tiek „Poniai spalvinimui“, tiek kitos temos dažnai papildomos naujomis knygomis, tad rekomenduojame užsukti dažniau, tuo labiau, kad ir mažyliai laukia naujų piešinukų, kuriuos reikia padabinti įvairiausiomis spalvomis.

Mūsų asortimente rasite spalvinimo knygelių rekomenduojamų įvairaus amžiaus vaikams. Mažiausiųjų leidiniai pasižymi iliustracijomis, kurių kontūrai stori, o detalės didelės. Jau paaugusiam jaunimui siūlome smulkesnių iliustracijų. Beje, galime pasiūlyti ir spalvinimo knygų suaugusiems, kuriose iliustracijos tikrai labai smulkios. Tokie leidiniai vyrams ir moterims padeda atsikratyti streso, atpalaiduoja ir leidžia bent trumpam pabėgti nuo rutinos.

Knygų visai šeimai įsigysite patogiai ir greitai. Juk pirkti internetu galite nesikeldami nuo sofos. Tiesiog papildykite savo virtualų krepšelį naujomis ir įdomiomis knygomis, o mes pasistengsime, kad jūsų užsakymas atkeliautų kuo operatyviau. Smagaus spalvinimo!