NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Kiekviena nauja išmokta kalba suteikia pasitikėjimo savimi ir palengvina daugybę situacijų. Rusų kalba praverčia kasdienybėje, dažnai jos prireikia ir darbe. Norite patobulinti įgūdžius, bet neturite laiko kursams? Kategorijoje „Rusų kalbos ir gramatikos knygos“ rasite daug naudingų įrankių, kurie padės mokytis savarankiškai.

Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Rusiški pokalbiai ir žodynėlis |
13,99 €
Turime sandėlyje
Lietuviškų-rusiškų pasikalbėjimų knygelė | Danutė Čepelytė
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Rusų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio) | Antje Razuev, Natalia Hood
-10% su kodu: PATOGU
17,71 €
Kaina su kodu: 15,94 €
Turime sandėlyje
Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Rusų kalbos ir gramatikos knygos įvairios ir patenkins skirtingo žinių lygio besimokančiųjų poreikius. Skubate, neturite laiko, trukdo šeima, darbas, norite atostogauti? Tuomet jums verta rinktis knygas, kurios žada išmokyti rusų kalbos per trisdešimt dienų. Tokią yra parengę autoriai Antje Razuev ir Natalia Hood.

Intensyvaus mokymo ir greito rezultato medžiaga dažnai patenka tarp TOP perkamiausių ir skaitomiausių kategorijos knygų. Paprastai tokiuose leidiniuose informacija pateikiama trumpai ir struktūrizuotai. Kiekvienoje pamokoje tęsiama tai, kas pradėta ankstesnėje. Be to, autoriai, žinodami, kad neturi daug laiko, stengiasi pateikti situacijas, kurios iškyla kiekvieną dieną, taip pat darbe ir kelionėse. Tokios knygos padeda greitai patobulinti savo šnekamosios kalbos įgūdžius bei supratimą.

Ruošiatės keliauti po rusakalbes šalis, tačiau nepasitikite savo gebėjimu susikalbėti? Atkreipkite dėmesį į patogaus formato knygeles su rusiškais pokalbiais bei žodynėliais. Tai naudinga, praktinė medžiaga visiems keliaujantiems. Paprastai tokiose knygose surinkti pokalbiai apie keliones, viešbučius, maitinimą, pramogas, sveikatą. Rusiškų žodžių tarimas pateikiamas lietuviškomis raidėmis, taip pat trumpai supažindinama su gramatika ir šalies kultūra.

Galime pasiūlyti ir knygų, kurios padės nauja kalba prabilti vos per šešiasdešimt minučių. Žinoma, tai tik esminiai pagrindai, tačiau jei reikia esminio lūžio ir postūmio, tokie leidiniai labai padeda.

Esate jau pažengęs ir puikiai mokate kalbą? Net ir jums yra kur patobulėti. Kalbų specialistams ir vertėjams, studentams ir dėstytojams pirkti online siūlome leidinių apie mokslinio-techninio teksto vertimo ypatumus. Tokiuose vadovėliuose aptariamos mokslinio-techninio stiliaus ypatybės, apžvelgiami įvairūs žanrai, kalbos tipai, tekstų loginė struktūra.

Daug kategorijos „Rusų kalbos ir gramatikos knygos“, skirtų mokytis savarankiškai, yra parduodamos kartu su kompaktiniais diskais (CD), kuriuose įrašytos garsinės pamokos, įvairūs testai ir kita naudinga medžiaga, papildanti techninę informaciją.

Mokomąsias knygas parengė daug patirties turintys autoriai D. Paulauskienė, W. Gorczyca, B. Lipska-Gorczyca, Ana Jankelevič, Loreta Šernienė, Vasilisa Bogdanova, B. Sinočkina ir kiti. Visi žinome, kad vaikams ir jaunimui naujų kalbų išmokti paprasčiau, tačiau ir suaugusiems reikia nedvejoti – viskas įmanoma. Vyrams ir moterims kalba padės kasdienybėje, o senjorams mokytis rekomenduojama dėl smegenų mankštos ir atminties gerinimo.

Naudingų ir įdomių knygų internetu įsigykite su nuolaidomis. Gerų kainų visada rasite akcijų bei išpardavimų skiltyse.