NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Interneto knygyne Patogupirkti.lt siūlome daug specializuotų knygų, skirtų įvairių sričių specialistams, tarp jų ir medikams. Kategorijoje „Knygos apie urogenitalinę sistemą" vertingos literatūros ras ginekologai, urologai, bendrosios praktikos gydytojai, akušeriai, gastroenterologai ir šių specialybių studentai. 

Rasta: 22

Erekcijos disfunkcija |
7,49 €
Turime sandėlyje
Ginekologija | Rūta Nadišauskienė
6,99 €
Turime sandėlyje
Dažniausios inkstų ligos | Balys Dainys
-10% su kodu: PATOGU
0,99 €
Kaina su kodu: 0,89 €
Turime sandėlyje
Prostatos ligos | Balys Dainys
-10% su kodu: PATOGU
0,99 €
Kaina su kodu: 0,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 22

Skilties „Urogenitalinė sistema“ knygose nagrinėjamos įvairios problemos, pradedant urologinėmis ligomis, erekcijos disfunkcija, inkstų sutrikimais ir baigiant prostatos ir kitomis ligomis. Leidiniuose aptariami seniai žinomi ir modernūs gydymo būdai, simptomų vertinimo ir diagnostikos metodai, naujausių tyrimų medžiaga, patologijos bei išskirtiniai atvejai.

Urogenitalinei sistemai priklauso inkstai, šlapimtakiai, šlapimo pūslė, vidaus ir išorės lytiniai organai, tad apie tokias sritis ir kalbama vadovėliuose, mokslinėje, metodinėje medžiagoje bei žinynuose.

Šioje kategorijoje galima aptikti knygų, kurios bus įdomios ne tik specialistams, bet ir suaugusiems skaitytojams, susiduriantiems su įvairiais negalavimais. Pavyzdžiui, leidinys, „Kaip gyventi su inkontinencija“ yra skirtas tiems, kurie nors ir kreipėsi į medikus, bet yra priversti toliau gyventi su pūslės ar vidurių nuotėkio sindromu. Knyga padeda suprasti ligą ir su ja gyventi kuo kokybiškiau.

Žmonės dažnai gėdijasi kalbėti apie urologines ir ginekologines ligas ir net apsilankę pas medikus nedrįsta užduoti rūpimų klausimų. Dalyje šioje kategorijoje siūlomų knygų jie ras informacijos apie savo negalavimus. Realios konsultacijos tai neatstos, tačiau padės drąsiau jaustis vizito pas gydytoją metu.

Knygos, tokios kaip „Urologijos vadovas“ (autoriai Nigel Bullock, Andrew Doble, William Turner ir Peter Cuckow), „Urgentinės būklės urologijoje“ (autoriai Mindaugas Jievaltas, Aivaras Jonas Matjošaitis, Daimantas Milonas ir kt.) ar „Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu“ (autoriai Jūratė Kondrackienė ir Limas Kupčinskas) yra skirtos išskirtinai tik praktikuojantiems specialistams, rezidentams, bei medicinos studentams. Tokių leidinių turime ne vieną.

Apie ginekologiją ir akušeriją ne vieną vertingą knygą parašė biomedicinos mokslų daktarė Rūta Nadišauskienė. Profesoriaus habil. dr. Balio Dainiaus leidiniai rekomenduojami esamiems ir būsimiems urologams. Šių ir kitų autorių darbus siūlome pirkti online. Daugiausiai kokybiškos literatūros, skirtos sveikatos sistemos apsaugos darbuotojams ir studentams, parengė leidyklos „Vaistų žinios“ ir LSMU Leidybos namai.

Medicinos sritis vietoje nestovi, todėl naujų knygų taip pat išleidžiama daug. Savo lentynas visada verta atnaujinti geriausių specialistų rengtais leidiniais, kuriuos kviečiame įsigyti internetu.

Top skaitomiausių ir populiarių knygų kainos įvairios, tačiau išpardavimų bei akcijų metu, net nauji leidiniai kainuoja mažiau. Pasirūpinkite ne tik medicinine literatūra, bet ir skaitiniais visai šeimai. Asortimentas turtingas knygomis, kurios patiks vyrams ir moterims, vaikams bei jaunimui – visiems, kurie mėgsta skaityti!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Urologijos, ginekologijos, nefrologijos knygos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Urologijos, ginekologijos, nefrologijos knygos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Urologijos, ginekologijos, nefrologijos knygos?