0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokslinė fantastika visame pasaulyje užima specialią vietą skaitytojų širdyse. Vieni dievina tokias knygas, kiti apeina ratu. O mes rekomenduojame visiems skaitytojams, nes mokslinės fantastikos skiltyje yra labai įvairių knygų, kurios, nepaisant išankstinių nusistatymų, patiks tiek vyrams, tiek moterims. Pirkite internetu ir įsitikinkite patys! 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kopa | Frank Herbert
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -31%
20,89 € 29,99 € *
Išleidimo data: 2021-11-05
Antrasis Fondas | Aizekas Azimovas (Isaac Asimov)
  • Nauja knyga
12,39 € 13,99 € *
Išleidimo data: 2021-11-03
Tamsus miškas | Liu Cixin
Nuolaida knygai -31%
14,49 € 20,89 € *
Stiprinimas | Jeff VanderMeer
Nuolaida knygai -28%
11,99 € 16,49 € *
Trijų kūnų problema | Liu Cixin
Nuolaida knygai -32%
12,49 € 18,29 € *
Vilko valanda | Andrius Tapinas
  • Nauja knyga
14,29 € 16,49 € *
Šachta | Hugh Howey
14,99 € 17,29 € *
Marsietis | Andy Weir
Nuolaida knygai -29%
13,99 € 19,49 € *
Artemidė | Andy Weir
Nuolaida knygai -37%
9,89 € 15,49 € *
Sunaikinimas | Jeff VanderMeer
Nuolaida knygai -21%
11,99 € 14,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokslinės fantastikos knygos kviečia į kosmines keliones, tolimąsias galaktikas, kovas su ateiviais ar dirbtiniais androidais. Skirtingai nei maginės fantastikos knygos, šis žanras priverčia pamąstyti apie tai, kad aprašomi dalykai vieną dieną gali tapti realūs.

Nuo ko pradėti? Nuo mokslinės fantastikos klasikos! Tai laiko patikrintos knygos, kurios padarė įtaką visiems tolimesniems žanro rašytojams. Populiariausi TOP autoriai – Isaac Asimov, Herbert George Wells, Arthur C. Clarke, Arkadij Strugackij, Boris Strugackij, Douglas Adams, Jack London ir kt.

Isaac Asimov „Fondas“ laikomas vienu reikšmingiausių mokslinės fantastikos kūrinių. Autorius ne kartą buvo apdovanotas Hugo ir Nebula premijomis.

Mokslinės fantastikos klasiko Herbert George Wells knyga „Pasaulių karas“ – vienas pirmųjų modernių romanų apie ateivių invaziją į mūsų planetą, nagrinėjantis žmonijos likimą katastrofos fone.

Atskirų rekomendacijų vertas ir vienas iš TOP skaitomiausių pasaulyje autorių. Tai Douglas Adams su savo kūriniu „Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“. Pasaulyje parduota daugiau nei dvidešimt milijonų knygos kopijų. Kultinis Douglas Adams kūrinys nuolat cituojamas kitų rašytojų, taip pat knyga buvo ekranizuota, sukurtas ir serialas, grupė „Radiohead“ parašė dainą, o knygos gerbėjai mėgsta ne tik atributiką bei juokelius, bet turi net garsiai knygai dedikuotų švenčių.

Susipažinę su mokslinės fantastikos klasikais čiupkite modernių autorių naujas knygas. Jos ne mažiau įdomios. Pasaulio kritikai liaupsina Kinijos rašytoją Liun Cixin. Jo knyga „Trijų kūnų problema“ pradeda seriją „Žemės praeities atminimui“ ir pasakoja apie žmonijos susidūrimą su nežemiška jėga. Autorius yra pirmasis iš Azijos kilęs rašytojas, kuris susišlavė visus įmanomus fantastikos žanro apdovanojimus.

Modernios mokslinės fantastikos atstovo Jeff VanderMeer „Pietinio pakraščio“ serijos knygos šiek tiek primena rusų klasikų Arkadij Strugackij ir Boris Strugackij kūrybą. Pirmoji trilogijos dalis „Sunaikinimas“ buvo ekranizuota. Tiek knyga, tiek filmas palankiai įvertinti kritikų bei skaitytojų.

Daugelis mokslinės fantastikos knygų nagrinėja ir visuomenines, politines, žmogaus laisvės, etikos problemas, todėl netiks vaikams, tačiau rekomenduojamos jaunimui ir suaugusiems skaitytojams. Atraskite naujus pasaulius, diskutuokite ir mėgaukitės geriausių rašytojų fantazija. Daugelį knygų įsigysite itin palankia kaina, nes visada rengiame karštas akcijas ir išpardavimus.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Mokslinės fantastikos knygos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Mokslinės fantastikos knygos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Mokslinės fantastikos knygos?