-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turite 9-12 metų vaikų? Ką gi, esate ten, kur tikrai rasite įdomių knygų. Tokio amžiaus vaikai bręsta skirtingai, tad ir šioje kategorijoje surinkti leidiniai labai įvairūs. Juk vieni jaunuoliai dar skaito naivias pasakas, kiti jau domisi santykių problemomis. Siūlome įsigyti online tiek pažintines knygeles, žinynus, vaikų enciklopedijas, tiek klasiką jaunimui, nuotykių istorijas, maginę fantastiką ar knygas apie paauglių problemas.

Rasta: 1180
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siuntėjas | Lois Lowry
3,99 €
Turime sandėlyje
Visatos enciklopedija | Paco Torrubiano
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,39 €
Turime sandėlyje
Mumijos prakeiksmas | Pamela Butchart
8,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1180
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos vaikams nuo 9 metų apima kelias skiltis. Grožinė lietuvių autorių literatūra dovanoja geriausias mūsų šalies rašytojų knygas. Jos nukelia į nepakartojamą nuotykių pasaulį, skraidina į kosmosą, siūlo išnarplioti nusikaltimus, keliauti laiku ar gelbėti pasaulį. Rašytojų fantazija stulbina, o jų knygos įtikins, kad skaitymas nėra tik nuobodi prievolė.

Rekomenduojame Tomo Dirgėlos serija apie Domą ir Tomą, kurie nuolat įsivelia į įvairiausias bylas. Taip pat vaikams patiks istorinės Skomanto knygos apie Lietuvos kunigaikščius. Naujas Vytautės Žilinskaitės kūrinio „Kelionė į Tandadriką“ leidimas bus pažįstamas ir suaugusiems.

Grožinės užsienio autorių literatūros skiltyje yra ir daugiau įdomių knygų. Gera kaina vilioja Hario Poterio rinkinys – akcijos dėka pirkti online visas J. K. Rowling serijos dalis iš karto – pigiau. Astrid Lindgren – ta autorė, kuri patinka ne tik vaikams, bet ir visoms jautrioms moterims bei vaiką savyje išlaikiusiems suaugusiems vyrams. Fantastikos gerbėjams rekomenduojame John Flanagan „Žvalgo mokinio“ seriją.

Visokio amžiaus skaitytojus sužavėjo autorė Daniela Fischerová ir jos TOP knyga „Blogykla“. Kurgi nežavės, jei istorija pasakoja apie mokyklą, kurioje mokoma būti blogais. Tiesa, gėris čia randa savo kelią į pergalę.

O štai klasikinė literatūra jaunimui rekomenduojama visada! Juk ją skaityti verta dėl to, kad knygos dovanoja ne tik nepaprastus nuotykius, bet ir ugdo gerąsias skaitytojų savybes: moko draugiškumo, drąsos, kilnumo. Tarp skaitomiausių knygų vaikams nuo 10 metų karaliauja Antoine de Saint-Exupery „Mažasis princas“. Be abejo, ištroškusiems nuotykių – Jules Verne knygos. Kiekvienas žmogus privalo perskaityti Michael Ende „Begalinę istoriją“. Nesvarbu kiek jums metų – šis fantazijos šedevras niekada nepraras aktualumo.

Eilėraščiai 9-12 metų vaikams parinkti taip, kad nenubaidytų jaunųjų skaitytojų nuo poezijos. Rekomenduojame Daivos Čepauskaitės leidinį „Baisiai gražūs eilėraščiai“. Aprašymas žada, kad sutiksite savo džiaugsmus ir baimes – viskas baisiai gražu, jauku ir sukelia gerus jausmus!

9-12 metų vaikai dažnai spyriojasi ir sako, kad skaitymas yra nuobodus. Jie tiesiog dar nerado gerų ir įdomių knygų. Tačiau pas mus internetu įsigysite naujų ir populiarių istorijų, kurios tikrai atras kelią į jaunuolių širdis. Knygų kainos draugiškos, o per išpardavimus bei akcijas rasite nebrangių leidinių ne tik vaikams, bet ir sau.