Nutrinamas žemėlapis – puiki dovana visiems aistringiems keliautojams bei tiems, kurie dar tik svajoja atrasti pasaulį. Šie žemėlapiai tampa ne tik smagia atrakcija, bet ir dailia interjero puošmena. Planuokite, svajokite, trinkite naujas šalis ir kurkite savo kelionių atsiminimus! 

Rasta: 4

Nutrinamas žemėlapis "Europa" |
-10% su kodu: PATOGU
21,55 €
Kaina su kodu: 19,39 €
Turime sandėlyje
Nutrinamas žemėlapis "Pasaulis" |
-10% su kodu: PATOGU
19,79 €
Kaina su kodu: 17,81 €
Turime sandėlyje
Nutrinamas kelionių žemėlapis |
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Nutrinamas žemėlapis "Lietuva" |
-10% su kodu: PATOGU
20,97 €
Kaina su kodu: 18,88 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Rekomenduojame nutrinamus žemėlapius pirkti online – nesudėtinga, saugu ir greita. Įsigykite juos sau, ar dovanokite kitiems. Juk tokia dovana puikiai tinka ir vyrams, ir moterims, o ypač patinka jaunimui, kuris drąsiai žengia per pasaulį ir aplankytas vietas žemėlapyje trina dažniau nei visi kiti.

Kas yra nutrinami žemėlapiai? Tai įvairaus dydžio plakatai su viso pasaulio, Europos ar Lietuvos žemėlapiu. Naujas paveikslas padengtas specialiais dažais, panašiais į tuos, kuriais dengiami nutrinami loterijos bilietai. Pagaliuku, moneta ar kita priemone nutrynus dažų sluoksnį atsiveria kitos spalvos paveikslėlis. Dažniausiai keliautojai trina aplankytas šalis. Tai smagi atrakcija, nes iš karto galima matyti kiek pasaulio vietų jau apkeliavote, o kiek dar liko po dažų sluoksniu.

Tokie žemėlapiai įkvepia planuoti keliones ir atrasti vis kitų šalių. Daugeliui kyla azartas rinktis ne populiarias kryptis, pavyzdžiui, jau daug kartų lankytą Turkiją ar Egiptą, o kažką naujo ir nematyto.

Kokį žemėlapį rinktis? Visus, arba tokį, kuris atitinka jūsų gyvenimo būdą. Jei mėgstate raižyti padangę lėktuvais ir keliaujate iš vieno Žemės kampelio į kitą – rinkitės viso pasaulio žemėlapį. O gal jūs entuziastingas keliautojas automobiliais ar kemperiais ir dažniausiai renkatės maršrutus Europoje? Tuomet siūlome įsigyti šios zonos nutrinamą žemėlapį ir stebėti, kaip mažėja dar nelankytų šalių skaičius.

Žinoma, ne visada yra galimybių išvykti į užsienį. Kartais jas apriboja įvairiausios aplinkybės. Tačiau sutikite, dienos ar savaitgalio išvyką Lietuvoje tikrai įmanoma suorganizuoti, tad jus nudžiuginsime – internetu įsigyti galite ir nutrinamų Lietuvos žemėlapių. Tai puiki proga pažinti mūsų kraštą, susiplanuoti keliones į nuostabius miestus, parkus ir kitas lankytinas vietas.

Nutrinamas žemėlapis gali tapti edukacine priemone, bei papuošti namus ar darbo kabinetą. Išsirinkite labiausiai patinkantį ir džiaukitės šia TOP tendencija.

Interneto knygyne įsigyti galite ne tik nutrinamų žemėlapių, bet ir kitų dovanų ir įdomių knygų. Mes siūlome geras kainas, o jūsų piniginei patiks dažnai rengiamos akcijos bei išpardavimai, kurių metu prekes įsigysite dar pigiau. Apsilankykite ir išsirinkite skaitomiausias, populiarias arba ką tik pasirodžiusias naujas knygas, kurių asortimento įvairovė jus tikrai maloniai nustebins.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Nutrinami žemėlapiai?