-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susitinkame su draugais, aptariame vasaros atostogas ir aikčiojame žiūrėdami egzotinių kraštų nuotraukas. Oho, kokie įspūdingi vaizdai! Pažįstama? Iš tiesų kalnų grožis gniaužia kvapą, o milžiniški kanjonai verčia neramiai spurdėti širdį ir planuoti kitą kelionę. Tačiau, kiek daug nuostabių dalykų yra visai šalia, čia pat – Lietuvoje. Kviečiame pavartyti įspūdingus albumus apie Lietuvą ir įsitikinti, koks neatrastas grožis mus supa. 

Rasta: 132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dingęs Vilnius | Vladas Drėma
  • Nemokamas knygos pristatymas
48,99 €
Turime sandėlyje
Girios portretai | Vilius Paškevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,99 €
Turime sandėlyje
Vilnius |
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,69 €
Turime sandėlyje
Vilniaus kuluarai | Violeta Juškutė
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,79 €
Turime sandėlyje
123 graži Lietuva | Vytautas Kandrotas
10,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kokybiški albumai apie Lietuvą patiks įvairaus amžiaus žmonėms. Vaikams malonu žiūrėti ryškias nuotraukas, suaugusiems vyrams ir moterims kils idėjų kitai šeimos išvykos krypčiai, o jaunimui bus įdomu pamatyti mokykliniuose istorijos vadovėliuose aptariamas vietas. Štai, pavyzdžiui, TOP skaitomiausias albumas „Didžioji Lietuva, IV knyga. Rusijos federacija“, kurį parengė Birutė Valionytė, supažindina su istoriniu Lietuvos paveldu likusiu už mūsų valstybės sienos – Rusijoje.

Populiaraus fotografo Vytauto Kandroto albumuose “123 graži Lietuva” ir „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“ publikuota gausybė nuotraukų, kurios reprezentuoja mūsų šalį. Tokį leidinį smagu parodyti užsienio svečiams.

Domina gamtos stebuklai bei gyvūnijos pasaulis? Lietuva turi kuo didžiuotis! Rekomenduojame Jono Barzdėno ir Rimanto Nalivaikos knygą „100 Švenčionijos gamtos perlų“. Tai rytiniame šalies pakraštyje darytos nuotraukos. Šis kraštas mažai paliestas ūkinės veiklos ir turi kuo nustebinti. Reti paukščiai, nematyti grybai, keisti medžiai ir kitos įdomybės tikrai įtikins dar ir dar kartą atsiversti nuostabias fotografijas ir gal net aplankyti Švenčionių kraštą.

Leidykla „Lututė“ išleido kelis albumus „Lietuvos laukinės gamtos fotografija“. Kiekviena nauja knyga nustebina dar nematytais kadrais, o juk atrodo apie savo šalį jau žinome viską.

Turbūt nereikia net minėti priežasčių, kodėl keliauti į užsienį dar keletą metų gali būti sudėtinga. Tačiau neverta liūdėti! Įdomių ir įspūdingų vietų apstu ir Lietuvoje. Suplanuokite šeimos atostogas lankydami dvarus, pilis ar kitas įdomias vietas. Išsirinkti kryptį padės autorių Rasos Butvilaitės ir Raimondo Paknio albumas „Lietuvos pilys, dvarai, rūmai“.

Negalite planuoti tolimų išvykų? Pasivaikščiokite savo mieste! Štai Vilnių pažinsite per Jan Bulhak albumus „Fotografijos. Vilnius“, po Šiaulių vaizdus žvalgytis kviečia leidinys „Šiaulių rajono vaizdai ir ženklai“, o fotografas Algimantas Aleksandravičius siūlo kitu žvilgsniu pažiūrėti į Klaipėdos kraštą.

Albumai apie Lietuvą yra tarsi nedaug kainuojantis bilietas į įspūdingą ekskursiją po savo šalį. Kviečiame knygas pirkti online ir įsitikinti, kokia graži Lietuva. Išpardavimų ir akcijų metu knygų internetu nusipirksite dar pigiau, tad priminsime, kad albumai gali tapti ir geriausia dovana bet kokia proga!

Klausimai apie kategorijos prekes