-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva – maža šalis Europos viduryje, tačiau jos istorija tikrai turtinga. LDK laikai, Nepriklausomybės paskelbimas, klestėjimas, okupacijos metai ir naujieji vėl atkurtos Nepriklausomybės laikai. Istorikai tikrai turi apie ką papasakoti, o geriausias jų knygas sudėjome į kategoriją „Lietuvos istorija“. Internetu įsigyti kviečiame naujus leidinius, kuriuose mūsų valstybė išnagrinėta pačiais įvairiausiais kampais!

Rasta: 479
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 479
  1. 1
  2. 2
  3. 3

TOP skaitomiausia knyga yra Jeilio universiteto profesoriaus Tomo Venclovos „Lietuvos istorija visiems“. Rekomenduojame pasinaudoti akcija ir abu leidinio tomus įsigyti už mažesnę kainą.

Pirmasis tomas pasakoja istoriją nuo neandertaliečių ir kromanjoniečių laikų iki Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės padalijimų. Antrajame tome dėstoma tolesnė istorija iki atkurtos Nepriklausomybės įtvirtinimo 1991-aisiais žlugus SSRS. Knyga skirta suaugusiems skaitytojams, tačiau pavartyti siūlome ir jaunimui bei vyresnio amžiaus vaikams – padės ruoštis istorijos egzaminams.

Pastebime, kad visada populiarios tos knygos apie Lietuvos istoriją, kurios bando į ją pažiūrėti netradiciniu žvilgsniu. Autorius Benediktas Jankauskas knygoje „Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais“ dalijasi savo tyrimais, kuriuose sudėliojo kiek šokiruojančius ir tradicinei istorijai prieštaraujančius faktus apie mūsų tautą. Rašytojas nebando sugadinti gero Lietuvos vardo, tik kviečia diskutuoti ir ginčytis.

Pramoginių istorinių knygų autoriaus Gedimino Kulikausko tekstai patiks ir vyrams, ir moterims, taip pat bet kokio amžiaus skaitytojams. Populiariausia jo knyga „Apelsinų kontrabanda ir kiti pasakojimai apie smetoninę Lietuvą“ taip pat pažvelgia į tarpukarį netikėtu kampu ir pasakoja apie itin paplitusį to meto užsiėmimą – kontrabandą. Jokių nuobodžių faktų, vien tik įdomios istorijos!

Be abejo, vertinga laikome ir visiems skaitytojams siūlome knygą „Lietuvos istorija visiems“. Mūsų valstybės atkūrimo Šimtmečiui ją parengė istorikai Alfredas Bumblauskas, Alfonsas Eidintas, Antanas Kulakauskas ir Mindaugas Tamošaitis. Knygoje autoriai atsako į svarbų klausimą: kaip atsirado šiuolaikinė Lietuva.

Kokias temas dar apima Lietuvos istorijos knygos? Daugiau sužinosite apie litus (Stanislovas Sajauskas „Lito istorija“), lietuviškus simbolius, perskaitysite autentišką garsiausio Lietuvos partizano istoriją (Adolfas Ramanauskas-Vanagas „Partizanų gretose“), gilinsitės į seimo steigimo, taip pat šalies sienų atkūrimo niuansus (Zenonas Kumetaitis „Atkurtos Lietuvos sienos. Sėkmės istorija“). Istorinės knygos aptaria naujus ir senus įvykius, reiškinius bei kalba apie valstybingumą. Temų daug ir tikime, kad kiekvienas atras artimiausią.

Naujas, populiarias ir rekomenduojamas knygas siūlome pirkti online - patogu, greita ir pigiau. Išpardavimų skiltyje tikrai atrasite netikėtų perliukų, o mes pasirūpinsime, kad istoriniai leidiniai jūsų lentynas pasiektų kuo greičiau!