-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nėra tokio žmogaus, kurio nebūtų užklupusi bent jau sloga. Ligos puola visus. Sutrikus sveikatai rekomenduojama konsultuotis su gydytojais ir savigyda neužsiimti. Tačiau yra daug visokių negalavimų, kuriuos įmanoma palengvinti įvairiomis žolelėmis, pakoregavus mitybą, atliekant tam tikrus pratimus ar pasitelkus aromaterapiją. Ligų profilaktika, natūralus gydymas ir kiti patarimai sukaupti knygose, kurias patalpinome kategorijoje „Pagalba sau. Gydomės namuose“. 

Rasta: 164
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 164
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kokios konkrečiai temos vyrauja kategorijos „Pagalba sau. Gydomės namuose“ leidiniuose? Pasižvalgykime. Šios knygos kalba apie tai, kaip natūraliomis priemonėmis atstatyti nervų sistemą, užtikrinti gerą virškinimą, išsaugoti regėjimą ir klausą, atsikratyti alergijų, išvalyti organizmą bei kepenis, kaip be vaistų sustiprinti širdį ir užkirsti kelią jos ligoms, kaip pagerinti miego kokybę ir laikytis vėžio bei kitų ligų profilaktikos.

Iš tiesų daug įdomių temų ir naujų žinių. Geriausias knygas apie gydomuosius aliejus, žoleles ir maistines medžiagas parengė autoriai Julija Andrejeva, Stanislava Marijona, Andrejus Mironovas, Ilzė Jansonė, Nijolė Degutienė ir kiti. Apie depresijos, nervų ligų ir nerimo gydymą kalba rašytojai Aušra Žvirblienė, Darian Leader, Virginija Bertule ir kiti.

TOP skaitomiausia kategorijos „Pagalba sau. Gydomės namuose“ autorė yra Ilzė Jansonė. Ji parengė išties daug populiarių leidinių, kuriuose sukaupė žinių, reikalingų ir suaugusiems vyrams, ir moterims, ir jaunimui, ir vaikams, o tiksliau, jų tėvams.

Liaudies medicinos žinovė knygose moko, kaip rūpintis savo virškinimo, nervų sistemomis, kaip gydyti skaudančius sąnarius, vėžį, taip pat, kaip pagerinti odos ir plaukų būklę, išvengti virusų ir peršalimų ligų. Žolininkė turi patarimų beveik kiekvienai sveikatos problemai, tad verta pasižvalgyti ir knygas pirkti online. Jų kaina tikrai nedidelė, o turinys vertingas.

Papildę namų lentynas knygomis iš šios kategorijos jūs nebijosite gripo, nugaros ar galvos skausmų, sužinosite, ką daryti ištikus įvairiems negalavimams. Vieni leidiniai primena išsamias enciklopedijas, kurios privalo gulėti šalia namų vaistinėlės, kiti – kišeninius patarėjus, kuriuos visada patogu turėti po ranka. Kartais sunku patikėti, kad skausmą sumažina tam tikrų kūno taškų masažas ar kad įvairūs organizmo signalai leidžia diagnozuoti sunkias ligas. Visose knygose slypi žinios apie mūsų organizmą bei psichologiją, todėl siūlome nelaukti ir įsigyti jas internetu.

Knygų kainos nedidelės, todėl nudžiuginsime visus norinčius sutaupyti. Interneto knygyne Patogupirkti.lt visada vyksta įvairios akcijos bei išpardavimai. Patikrinkite! Asortimentas nuolat keičiasi, todėl tikime, kad rasite naujų ir reikalingų leidinių pigiau.