-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mitas – unikalus tautinis kūrinys, kuriame pasakojama apie pasaulio, dievų, gyvybės ar gamtos reiškinių kilmę. Daugelio tautų mitai persipina ir su istorija, dažnai koja kojon eina kartu su tautosaka. Be to, kad šios istorijos savaime yra labai įdomios, jos padeda perprasti ir įvairių šalių kultūrinį paveldą bei papročius. Rekomenduojame pasižvalgyti kategorijoje „Mitologija“ ir išsirinkti knygų, kurios įdomios ne tik mokslininkams, bet ir visiems skaitytojams.

Rasta: 63
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Latvių mitologija | Pėteris Šmitas
5,99 €
Turime sandėlyje
Žalčiava | Mindaugas Peleckis
14,99 €
Turime sandėlyje
Gamtos dvasia | Romualdas Neimantas
10,69 €
Turime sandėlyje
Argonautika | Apolonijas Rodietis
8,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 63
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Be abejo, visus labiausiai domina mūsų šalies mitai. Tikrai galime pasiūlyti internetu įsigyti ne vieną mitologijos knygą. Populiarus ir tarp TOP skaitomiausių jau kurį laiką esantis kūrinys „Lietuvių religija ir mitologija“, parengtas Gintaro Beresnevičiaus ir dailininko Šarūno Leonavičiaus, naujam gyvenimui prikelia senuosius dievus, reliktus bei papročius.

Viena žymiausių Lietuvos etnologių ir šios mokslo šakos pradininkių šalyje Pranė Dundulienė dėmesio skiria moterims ir išleido knygą „Pagonybė Lietuvoje: moteriškosios dievybės“. Be abejo, knyga skirta ir vyrams, arba tiesiog visiems besidomintiems lietuvių dievais.

Net keliais tomais išleista knyga „Lietuvių mitologija. Iš Norberto Vėliaus palikimo“, sudaryta Ramunės Vėliuvienės, pateikia svarbiausius senosios lietuvių religijos ir mitologijos tyrėjų D. Poškos, T. Narbuto bei daugelio kitų mokslininkų straipsnius.

Liberto Klimkos ir Irenos Daukšaitės leidinys „Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę“ patiks ir vaikams bei jaunimui. Gausiai iliustruota knygelė supažindina su sakmių sąvoka bei pasakoja apie žmonių susidūrimą su mitinėmis būtybėmis. Rekomenduojame ir kitą įdomią šių autorių knygą – „Senovės lietuvių dievai ir deivės“.

Leidinio "Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje" autorė senovės baltų kultūros tyrinėtoja Nijolė Laurinkienė, remiasi įvairiais šaltiniais ir bando atskleisti, kaip dangų matė ir suprato mūsų protėviai.

Vien lietuvių mitologija knygyno pasiūla neapsiriboja. Kviečiame pirkti online Korėjos mitus (sudarė Daeseok Seo), germanų mitologijos žodyną (sudarė Claude Lecouteux), latvių mitologijos rinkinį (sudarė Pėteris Šmitas), mitologijos ir religijotyros specialisto Joseph Campbell knygą „Herojus su tūkstančiu veidų“ apie įvairių tautų herojų mitus, skandinavių mitologijos knygas ir kitus leidinius.

Dar daugiau! Siūlome Europos mitinių būtybių žemėlapį tiek lietuvių, tiek anglų kalba.

Mokslinių tyrimų knygas rekomenduojame studentams ir srities ekspertams, o mitus ir pasakojimus apie įvairias būtybes – visai šeimai, tai yra tiek suaugusiems, tiek jaunesniems skaitytojams.

Knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų. Nereikia nė sakyti, kad per išpardavimus ir akcijas jos kainuoja dar mažiau, tad naujų, gerų ir įdomių leidinių, kurie gerokai praturtins žinias, kviečiame įsigyti nieko nelaukus. Populiariausių knygų tiražai greitai tirpsta!