-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvienas žmogus nori gyventi gražioje aplinkoje, tačiau ne visi turi idėjų ir žinių, kaip patogiai įsirengti būstą, jį puošti bei prižiūrėti. Knygos iš kategorijos „Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas“ suteiks motyvacijos ir gerų minčių, kurias įgyvendinę negalėsite atsidžiaugti pasikeitusias namais. 

Rasta: 132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Namų energetika | Vladimiras Kivrinas
2,49 €
Turime sandėlyje
Interjero spalvos | Bridget Bodoano
2,99 €
Turime sandėlyje
Veja sodyboje | Evaldas Klimas
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skilties „Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas“ pavadinimas sufleruoja, kad siūlome pirkti online knygas, kurios padės susigaudyti statybų labirinte, o vėliau ir įrengti savo namus. Pradėkime nuo esminių reikalų – santechnikos, elektros ar šildymo sistemų.

„Santechniko vadovas“, „Elektriko vadovas“ ir kitos TOP skaitomiausios leidyklos „Super namai“ knygos, kurias parengė Alfredas Packevičius, Saulius Šalna, Jolanta Čiuprinskienė, Kęstutis Čiuprinskas, Violeta Motuzienė, Andrejus Karablikovas, Rytis Skaudžius, Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė ir kt., pravers tiek tada, kai patys planuosite įrengti šias sistemas, tiek tada, kai samdysite specialistą ir norėsite suprasti jo kalbą bei darbų kokybę.

Jaukiai gyventi norisi visiems, nesvarbu ar gyvenate savo namuose, ar nuomojamame bute. Tačiau, tikrai ne kiekvienas turi dizainerio gyslelę. O to ir nereikia, nes paprastų namų puošybos patarimų pilnos geriausių autorių knygos apie interjerą. Rekomenduojame Sigitos Petruninos, populiaraus tinklaraščio autorės, knygą „Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka“. Tinklaraštininkė dalijasi gudrybėmis ir idėjomis, kaip paprastais būdais kurti namų jaukumą.

Interjero abėcėlės moko Rasos Tomkienės ir Gintarės Adamonytės rengtas leidinys „Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus“. Čia žinios pateiktos lengvai suprantama kalba, jos koncentruotos ir atsako į daugelį su interjeru susijusių klausimų.

Gerų idėjų pagausite ir Anna Starme „Spalvų taikymas interjere“. Faktas, kad čiupti teptuką ir perdažyti sienas paprasta tiek vyrams, tiek moterims, tačiau, kokias spalvas rinktis? Ar jos dera? Atsakymai knygoje, kurią tereikia nusipirkti internetu. Neįtikino viena autorė? Pavartykite ir įdomų Bridget Bodoano leidinį „Interjero spalvos“. Žinių per daug nebūna.

Knygos apie statybas, namų įrengimą, interjero dizainą naudingos visiems. Suaugusiems suteiks naujų žinių, jaunimui padės atrasti idėjų, kaip atnaujinti bendrabučio kambarį, na, o vaikams bus smagu prisidėti prie mažų pokyčių gražinant savo aplinką.

Siūlome geras technines knygas apie namų statybą, mažų erdvių optimizavimą, grindų, langų ar stogų įrengimą, tvarų namų ūkį, interjero ir eksterjero idėjas, gyvenamo ploto energetiką bei puošybą – išsirinks kiekvienas! Knygų kaina prasideda nuo kelių eurų. Taip pat naujų ir gerų leidinių rasite išpardavimų bei akcijų skiltyje.