⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Svetimus pinigus skaičiuoti mokame visi, tačiau, kaip gi yra su savais? Tiesa ta, kad daugeliui žmonių trūksta finansinio raštingumo, to pasekmė – nuolat tuščia sąskaita ir gyvenimas nuo algos iki algos. Kategorijos „Asmeninių finansų knygos“ padės išmokti tvarkytis su pinigais bei taip pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Rasta: 137
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 137
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie asmeninius finansus dažniausiai parašytos taip, kad būtų suprantamos kiekvienam. Jas perprasti nereikės finansininko konsultacijos. Tarp TOP skaitomiausių autorių išvysite garsius ir žinomus vardus.

Tai asmeninių finansų valdymo guru Robert T. Kiyosaki, išgarsėjęs knyga „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“, vienas sėkmingiausių pasaulio investuotojų ir verslininkų Ray Dalio, bestselerių autorius Timothy Ferriss, sėkmės filosofas Napoleon Hill, pardavimų ir socialinės medijos ekspertas Grant Cardone, lyderiavimo ir saviugdos treneris Robin Sharma, finansų srities saviugdos treneris Bodo Schafer ir kiti.

Apie ką rašo šie autoriai? Visų jų tikslas yra padėti skaitytojams pasiekti finansinę laisvę, tvarkytis su pinigais, investuoti ar patikėti savimi ir įgalinti įgūdžius uždirbti daugiau.

Skaitydami asmeninių finansų knygas sužinosite, kaip pakeisti požiūrį ir įsitikinimus, atrasti aiškią sistemą, kuri padės įveikti piniginius iššūkius. Knygose rasite patarimų, kaip greitai atsikratyti skolų, tinkamai taupyti neprarandant gyvenimo džiaugsmo, žymiai padidinti savo pajamas.

Daug naudingų patarimų pravers ir pradedantiesiems verslininkams. Knygose teigiama, kad darbo, vadovavimo ir investavimo principai gali būti susisteminti ir paverčiami taisyklėmis. Jos padeda susitvarkyti su iššūkiais bei priimti tinkamus sprendimus. Vieni geriausių savo srities specialistų pateikia daug praktinių ir novatoriškų verslo ir asmeninių finansų valdymo patarimų, dalijasi pasiteisinusiomis idėjomis.

Asmeninių finansų leidiniai, knygos apie pinigus naudingos daugeliui. Juk tiek vyrams, tiek moterims norisi gyventi patogiai, o tuo pačiu sąskaitoje išlaikyti vieną kitą eurą, o gal net juos ir naudingai įdarbinti. Įdomių įžvalgų verslo skaitiniuose apstu ne tik suaugusiems skaitytojams, bet ir jaunimui, pradedančiam pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius. Vertingi patarimai parodys kelią į gerovę, saugumą ir finansinę laisvę.

Rekomenduojame geras knygas pirkti online, nes užsisakę jas internetu sutaupysite laiko. Taip pat esame tikri, kad visi, kurie domisi asmeninių finansų patarimais, nori išleisti kuo mažiau, tad primename, kad daug žemų kainų rasite akcijų ir išpardavimų skiltyje.

Siūlome neapsiriboti vien specializuotais leidiniais, nes interneto knygyne gausu knygų, kurios patiks visai šeimai. Turime ką pasiūlyti ir vaikams, ir skirtingų poreikių tėvams. Patarimai, įžvalgos, literatūra verslui ar laisvalaikiui – knygos yra vertinga investicija į savo gerovę.