⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveiki užsukę į patiems mažiausiems pasaulio gyventojams skirtą leidinių kategoriją. Knygos iš skilties „0-2 metų vaikams“ padės mažyliams pažinti juos supančią aplinką, lavinti motoriką ir vaizduotę. 

Rasta: 1132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mamos ir mažyliai. Namuose |
2,49 €
Turime sandėlyje
Rutuliukai. Rask ir suskaičiuok |
1,89 €
Turime sandėlyje
Katės. Paglostyk mane |
1,39 €
Turime sandėlyje
Mažyliai. Išmok skaičiuoti |
2,49 €
Turime sandėlyje
Mamos ir mažyliai. Ūkyje |
2,49 €
Turime sandėlyje
Kiškutis Mikutis. Dienelė |
1,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1132
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijoje „0-2 metų vaikams“ visi leidiniai patogiai suskirstyti į kelias temas. Skiltyje „Kartoninės knygelės“ rasite knygas, kurių puslapiai itin stori ir patvarūs, o formatas tobulai tinka mažoms rankutėms. Jas rekomenduojame patiems mažiausiems!

Spalvingos iliustracijos, ryškūs personažai ir skirtingos faktūros sužavės mažylius. Šioje skiltyje rasite ir serijos “Paliesk ir pajusk“ knygeles. Kaip jau galima numanyti iš pavadinimo, šie leidiniai kviečia pasaulį pažinti per lytėjimą.

Vienos kartoninės knygos mažiausiems tiesiog dovanoja ryškius vaizdus ir smagias istorijas, kitos kviečia liesti, o trečios skleidžia garsus. Pasaulis juk toks įdomus!

Skiltyje „Knygos-žaislai“ surinktos geriausios knygos vaikams nuo 1 metų, kurios tikrai moka patraukti mažylių dėmesį. Knygelės interaktyvios – vaikučiai galės slankioti, keisti detales. Pavyzdžiui, yra tokių knygų, kuriose sukiodamas mokymosi ratą vaikas pasikartos dienos rutiną. Kituose knygelėse pasitaiko išimamų dėlionių, kurių atskiros dalys tinkamos naudoti kaip žaisliukai.

Tarp vaikų labai populiarios grojančios knygutės. Jos kviečia susipažinti su naminių gyvūnų, įvairių mašinų, ūkio, miško žvėrių skleidžiamais garsais. Spauskite ir klausykite!

Skiltyje „Lytėjimo knygelės“ išsirinkti ir pirkti online galėsite leidinių su skirtingomis faktūromis. Kai kurios knygelės irgi skleidžia garsus. Vartydami knygas vaikai pajus, koks švelnus ūkio gyvulių kailis, paukščių plunksnos bei koks jausmas liesti minkštą kačiuką. Tikro lokio paglostyti nepavyks, tačiau liesdami knygelę galime pajusti jo kailio šiurkštumą. Gal tai patrauks ne tik vaikus, bet bus įdomu ir suaugusiems? Prisipažinkite, juk dar neglostėte lokio!

Lavinamosios užduočių knygelės labiausiai tinka vaikams, kurie jau išaugo iš kūdikystės. Aiškūs piešiniai iš karto patrauks mažylių dėmesį, o užduotys sužadins smalsumą. Knygos padės pažinti supančią aplinką, lavinti mąstymą, kalbėjimo įgūdžius, vaizduotę. Klijuoti lipdukus, piešti, mokytis skaičius ar raides ir kartu su knygelių herojais atlikti kitus pratimus bus iš tiesų smagu!

Kategorijos „0-2 metų vaikams“ knygas mažiausiems kūrė puikūsi rašytojai bei iliustratoriai: Emilie Beaumont, Kotryna Zylė, Pavla Hanáčková, Birutė Tiknevičiūtė, Virginija Taylor, Svetlana Matulevičienė, Birutė Lenktytė-Masiliauskienė, Paulius Juodišius, Kristina Rinkevičiūtė, Monika Šlančauskaitė, taip pat autorių kolektyvai.

TOP skaitomų vaikiškų knygelių, kurios neretai atstoja ir puikiausius žaislus, kainos tikrai prieinamos – jos prasideda nuo keliasdešimt centų. Akcijų ir išpardavimų metu internetu knygų įsigysite dar pigiau.

Mūsų knygyne daug naujų ir populiarių leidinių suaugusiems, jaunimui, moterims ir vyrams. Jos išpildo įvairiausius poreikius, tačiau primename neapleisti mažiausių skaitytojų ir lavinti jų meilę knygoms bei pasauliui.