⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Aš skaitau“ knygų serija vaikams, kurie dar tik pradeda savarankiškai skaityti. Visos šiai serijai priklausančios knygos parengtos taip, kad puikiai tiktų įvairaus lygio pradedantiesiems.

Knygos suskirstytos į tris etapus. Skaičiuką 0, 1 ar 2 rasite ant viršelio, šalia užrašo „Aš skaitau“.

Aš skaitau! knygos

Rasta: 52
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Klodas cirke (3) |
6,79 €
Turime sandėlyje
Klodas atostogauja (2) | Alex T. Smith
7,69 €
Turime sandėlyje
Klodas mieste (1) | Alex T. Smith
6,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 52
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaičius 0 reiškia pažintį su tekstu. Juo pažymėtos knygelės pasižymi didelėmis raidėmis, nesudėtingais žodžiais, skiemenimis išspausdintu tekstu, bei nepaprastai dailiomis iliustracijomis.

Knygos pažymėtos skaičiumi 1 skirtos jau truputį labiau įgudusiems skaitytojams. Tekstai parašyti didžiosiomis raidėmis, sakiniai trumpi, o pasakojimai aiškūs.

Skaičiumi 2 žymimos tos knygos, kurios patiks jau truputį toliau pažengusiam jaunajam skaitytojui. Šių leidinių tekstai išspausdinti kiek didesniu šriftu. Istorijos jau pasižymi ilgesniais sakiniais, tačiau yra be galo įdomios ir įtraukiančios.

Skaičiumi 0 pažymėtai knygų serijos „Aš skaitau“ kategorijai priklauso tokios knygelės, kaip „Kada tu žydėsi?“, „Kada tu skrisi?“, “Meškis ir žąsis“ bei kitos. Šios istorijos yra išskirtinai linksmos bei pamokomos. Pavyzdžiui, knygelėje „Kada tu žydėsi“ pasakojama apie lokiuką, kuris darže aptikęs nematytą augalą tikėjosi, kad iš jo išaugs gėlė. Jis nežinojo, kad tai morka, o ir iš kur jam žinoti, kas dedasi po žeme?

Skaičiumi 1 pažymėtos „Katinėlio Juodžio“ serijos knygelės. Britų iliustratoriaus ir rašytojo Rob Scotton sukurtas mielas ir pūkuotas knygų herojus katinėlis Juodis turi daugybę gerbėjų Lietuvoje ir pasaulyje. Jis patiria įvairiausių nuotykių, įsipainioja į nesusipratimus bei nuolat prajuokina mažuosius skaitytojus.

Vaikams patiks ir Sven Nordqvist knygos apie Petsoną ir Findusą. Dalis knygelių apie šiuos nuotaikingus veikėjus, taip pat patenka į „Aš skaitau“ seriją. Nors istorijos subalansuotos 4-7 metų vaikams, jos patinka visai šeimai.

Skaičiumi 2 pažymėtos knygos skirtos labiau pažengusiems skaitytojams. Rekomenduojame smagią autorių Katja Reider ir Dirk Hennig knygelę „Komisaras Letena. Sek paskui nosį“. Ji pasakoja apie drąsų policijos šunį Pipirą, kuriam nėra neišsprendžiamų bylų. Kita juokinga serija, kuri patiks jaunuoliams, yra apie mopsiukę Pegę.

Knygų serija „Aš skaitau“ sužavės daugelį vaikų. Tereikia pasirinkti tinkamo lygio knygelę. Daugelį jų rasite ir įsigysite internetu.