0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katinėlis Juodis. Geriausi draugai

Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 0.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Katinėlis Juodis. Geriausi draugai


2021-06-30 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Katinėlis Juodis. Geriausi draugai" aprašymas

Juodis ir Seimuras – geriausi draugai. Jie visada kartu.
– Tu ir aš, – sako Juodis.
– Aš ir tu, – taria Seimuras.
– Draugai amžiams!

Ką padovanoti geriausiam draugui, kad jis TIKRAI nudžiugtų? Katinėliui Juodžiui teks kaip reikiant pasukti pūkuotą galvą!

Britų dailininko ir rašytojo Robo Scottono sukurtas mielas ir pūkuotas personažas katinėlis Juodis turi daugybę gerbėjų Lietuvoje ir pasaulyje. Šiame linksmame pasakojime Juodis stengiasi sugalvoti pačią šauniausią gimtadienio staigmeną savo geriausiam draugui peliukui Seimurui.

Knygelė priklauso serijos „Aš skaitau“ pirmam lygiui – didžiosios raidės, trumpi ir aiškūs sakiniai, smagus pasakojimas padės įtvirtinti skaitymo įgūdžius.

Iš anglų kalbos vertė Eglė Devižytė


  • Autorius: Rob Scotton
  • Serija: Aš skaitau!
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417214

Parašykite atsiliepimą apie "Katinėlis Juodis. Geriausi draugai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Katinėlis Juodis. Geriausi draugai, kurį parašė Rob Scotton. Siūlome ne tik išsamų Katinėlis Juodis. Geriausi draugai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rob Scotton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Katinėlis Juodis. Geriausi draugai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Katinėlis Juodis. Geriausi draugai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katinėlis Juodis. Geriausi draugai" perkama kartu