0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Debesų ganyklos“ – ypatinga leidykla vaikams ir paaugliams, kviečianti kartu smalsauti, pažinti ir atrasti. Leidyklos veiklos pradžia pažymėta 2014 m. Vilniaus knygų mugėje.
Knygos, pažymėtos „Debesų ganyklų“ logotipu, – tai leidiniai, ugdantys jaunuosius skaitytojus ir kuriantys jų meilę knygų pasauliui.

Debesų ganyklos knygos

Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mumijos prakeiksmas | Pamela Butchart
11,49 €
Turime sandėlyje
Istorijų vagys | James Riley
11,49 €
Turime sandėlyje
Berniukas akligatvyje | Karl Olsberg
9,39 €
Turime sandėlyje
8-oji diena. Kvota | Marloes Morshuis
14,79 €
Turime sandėlyje
Keinstormo sala. Bėglys | Marie Golien
11,49 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Tip Tap“ | Huch
14,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žinomiausios ir labiausiai vaikų pamiltos „Debesų ganyklų“ knygos – tai rašytojos Danguolės Kandrotienės „Spintos istorijos“ ir knygų serija apie „Pasaibą“, gamtininko Selemono Paltanavičiaus paveikslėlių knyga „Jei tu slieko nepažįsti“, pagal LRT projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sukurta enciklopedija „1000 klausimų ir atsakymų“. Kartu su enciklopedija pristatytas kortelių žaidimas „IQ ringas“ Nr. 1 –  tai pirmas, bet tvirtas leidyklos žingsnis kuriant produktus, galinčius suteikti vaikams kokybišką laisvalaikio praleidimo būdą.
Lietuvos jaunajai skaitytojų kartai leidykla taip pat pristato stiprius užsienio šalių autorių kūrinius, sulaukusius skaitytojų pripažinimo, pelniusius įvairius apdovanojimus svečiose šalyse. Sėkmingiausi tiek vaikų, tiek jų tėvelių širdyse vietą atradę verstiniai leidiniai – didelio formato knygos.
Leidyklos komanda – tai 20 veiklių, kūrybingų asmenybių, neįsivaizduojančių savo gyvenimo be knygų. Išleisti į pasaulį knygą, kuri gyventų savo gyvenimą ir atrastų svarbią vietą kitų skaitančių žmonių širdyse, – šis tikslas vienija leidyklos „Debesų ganyklos“ komandos narius.