⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Asiliukas Žibulis

  • Nauja knyga
Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Asiliukas Žibulis" aprašymas

KNYGELĖS PATARIMAI

Jei Tu jau pažįsti raides ir pamažu bandai skaityti pats, tai ši knygelė Tau - imk ir skaityk mane. Jei dar nepajėgi įveikti ilgų sakinių, mano puslapiuose rasi burbulų su žodeliais, parašytais skiemenimis. O jei dar nesusidraugavai su raidelėmis, timptelk Mamą, Tėtį, Močiutę ar vyresnį brolį, seserį - lai paskaito Tau mano smagias pasakaites.

Knygelės tekstas parašytas didžiosiomis raidėmis.

ASILIUKAS ŽIBULIS

Žibulis - labai dailus ir meilus asiliukas. Jis mėgsta žaisti su vaikais ir be galo laimingas, kai jie jį glosto (bet nelabai patenkintas, kai bučiuoja). Žibuliui linksma, kai vaikai juokiasi, ir liūdna, kai vaikai verkia. Jis visada pasiruošęs ateiti vaikams j pagalbą, nes jie dar maži, dar daug ko nežino ir tik pradeda atrasti pasaulį. Žibuliui labai patinka pasivaikščiojimai su šeimininku: juodu eina į pajūrį, kur klykauja žuvėdros, ir į laukus, kur žydi gėlės, plasnoja drugiai ir gyvena nematomas (bet girdimas) šeimininko vaikystės draugas aidas. Žibulis mano, kad pasaulis gražus ir spalvingas, kad norai išsipildo ir kad gyventi smagu.


  • Autorius:
  • Serija: Smagios pasakaitės
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955215530

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Asiliukas Žibulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Asiliukas Žibulis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Asiliukas Žibulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Asiliukas Žibulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Asiliukas Žibulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Asiliukas Žibulis" perkama kartu