0

Pirkėjų atsiliepimai

Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė"

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė"" aprašymas

Tai blogio ir gėrio kova - pasaka apie jauną berniuką, kuris nusprendė nugalėti blogį. Išėjęs kovoti, ir įveikęs blogį, jis grįžo kaip tikras didvyris.


  • Autorius: Selemonas Paltanavičius
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986341493

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė""

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė"", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė"" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė"". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė"" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Didvyrio kalnas. Serija "Vaikų knygelė"" perkama kartu