Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Finansų rinkų įžvalgos. I dalis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 41.99 SoldOut

Knygos „Finansų rinkų įžvalgos. I dalis“ aprašymas

Finansų sektorius yra svarbi šalies ekonomikos dalis. Finansų sektoriaus pagrindinė pareiga – surinkti ir tinkamai panaudoti finansinius išteklius, investuoti į kitus ūkio sektorius, taip pat skatinti ekonomikos augimą. Daugumoje šalių, kuriose labiau išsivysčiusi finansų rinka, ekonomikos plėtros rezultatai ženklesni.
Spartėjantys globalizacijos ir internacionalizacijos procesai finansų rinkose atveria ne vien galimybes, bet ir kelia iššūkius. Šie procesai ne tik užtikrina šalių ekonomikos plėtrą, bet ir dažnai būna finansinių krizių priežastis. Finansų rinkų teoriniai ir empiriniai tyrimai yra aktualūs ekonomikos plėtrai, ne tik šalies ar ES, bet ir pasaulio mastu.

Mokslo studija „Finansų rinkų įžvalgos“ - I dalis, skirta finansų rinkų ir investicinių procesų jose atskirų koncepcijų atskleidimui.
Mokslo studijoje pateikiama finansinio tarpininkavimo teorija, analizuojama investuotojų elgsena finansų rinkose ir investavimo procesų ypatumai, pagrindžiama finansų rinkų sistemos palankumo verslui vertinimo metodologija, analizuojama klientų aptaravimo kokybė bankinių paslaugų sektoriuje bei alternatyvios elektroninių atsiskaitymų sistemos, aiškinama globalizacijos, internacionalizacijos ir integracijos raiška finansų rinkose, nagrinėjami atskirų finansinių priemonių rinkų pokyčiai, finansinių krizių priežastys.

Mokslo studija „Finansų rinkų įžvalgos“ skirta mokslininkams, tiriantiems finansų rinkų ir jose vykstančių procesų pokyčius, ekonomikos ir finansų doktorantūros ir magistrantūros studentams, finansinių institucijų darbuotojams bei investuotojams praktikams.Parašykite atsiliepimą apie „Finansų rinkų įžvalgos. I dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Finansų rinkų įžvalgos. I dalis“, Irena Mačerinskienė, Jekaterina Kartašova, Algis Žvirblis ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Mačerinskienė, Jekaterina Kartašova, Algis Žvirblis ir kt. su knyga „Finansų rinkų įžvalgos. I dalis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Finansų rinkų įžvalgos. I dalis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Mačerinskienė, Jekaterina Kartašova, Algis Žvirblis ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Finansų rinkų įžvalgos. I dalis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Finansų rinkų įžvalgos. I dalis“ perkama kartu