⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)

Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)" aprašymas

Skaityk, klausykis, spalvink!

Dėdės Debesėlio istorijas galima skaityti, galima jų ir klausytis.
Knygelėje "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis" esančioje kompaktinėje plokštelėje įrašytos visos istorijos. Ir jas skaito ne bet kas, bet pats knygelės autorius!
O kad būtų įdomiau, klausydamasis Dėdės Debesėlio istorijų, gali spalvinti šios knygutės veikėjus taip, kaip juos įsivaizduoji.

Tai pirmoji Dėdės Debesėlio istorijos dalis. Tikimės, kad jų bus daugiau. Juk Dėdė Debesėlis toks puikus, kad neįmanoma apie jį nepasakoti!

Dailininkė Ieva Babilaitė


  • Autorius: Selemonas Paltanavičius
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 22x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986343011

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)", Selemonas Paltanavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Selemonas Paltanavičius su knyga "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Selemonas Paltanavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyveno kartą Dėdė Debesėlis (su CD)" perkama kartu