0

Juodoji dėžė

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-01-13 Valerija

Geras veiksmo detektyvas, kai vienu nusikaltimu bandoma dengti kitą nusikaltimą. Labai įdomiai tiriama paini žmogžudystė. Patiko detektyvas, tiriantis bylą. Viena geresniu kriminalinių istorijų.

Informacija

Juodoji dėžė

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955134121

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Juodoji dėžė" aprašymas
Dėmesį prikaustančiame, netikėtais siužeto vingiais stebinančiame detektyve „Juodoji dėžė“ Haris Bošas, laikraščio New York Daily News pavadintas vienu šauniausių detektyvinės literatūros herojų, imasi itin sudėtingos bylos, kurią tirdamas susiduria su išties rimtais pavojais.

Detektyvas Haris Bošas imasi bylos, kuri per dvidešimt metų taip ir nebuvo išaiškinta. Haris atranda ryšį tarp daug vėliau įvykdytos žmogžudystės ir dar 1992 metais padaryto nusikaltimo, kai per Los Andžele kilusias riaušes buvo nužudyta jauna žurnalistė iš Danijos — abiejų nusikaltimų vietose rastos kulkos buvo iššautos iš to paties ginklo. Nors Hariui prieš dvidešimt metų teko pirmam apžiūrėti žurnalistės nužudymo vietą, tačiau vėliau byla buvo perduota detektyvams, kurie tyrė visus per Los Andželo riaušes įvykdytus nusikaltimus — jiems šios žmogžudystės išaiškinti taip ir nepavyko.
Iš balistinio tyrimo rezultatų Bošas supranta, kad jaunos žurnalistės mirtis buvo ne šiaip atsitiktinė per riaušes įvykdyta žmogžudystė, bet daug didesnę intrigą slepiantis nusikaltimas, glaudžiai susijęs su nužudytosios moters asmeniniu gyvenimu. Kaip įvykus lėktuvo katastrofai tyrėjai rausiasi po lėktuvo liekanas, taip ir Haris Bošas ieško nusikaltimo „juodosios dėžės“ — to vienintelio įkalčio, kurį suradus galiausiai paaiškėja, kas iš tiesų įvyko.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Stašytė
2014-01-13

Geras veiksmo detektyvas, kai vienu nusikaltimu bandoma dengti kitą nusikaltimą. Labai įdomiai tiriama paini žmogžudystė. Patiko detektyvas, tiriantis bylą. Viena geresniu kriminalinių istorijų.

Parašykite atsiliepimą apie "Juodoji dėžė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juodoji dėžė, kurią skaitytojams dovanoja Michael Connelly. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Connelly su knyga Juodoji dėžė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juodoji dėžė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Connelly. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juodoji dėžė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Juodoji dėžė" perkama kartu