0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ką radome, turime, paliksime

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 7.19 SoldOut

Knygos "Ką radome, turime, paliksime" aprašymas

Šios atsiminimų knygos autorius, pusę amžiaus darbavęsis statistikos baruose, vaizdingai pasakoja apie vaikystę, jaunystę, metus, praleistus "skaičių pasaulyje" savo šalyje ir užsienyje, žmones, iš pažiūros dirbančius sausą darbą, mąsto apie savo profesijos problemas, jos praeitį ir ateitį.


  • Autorius: Petras Gediminas Adlys
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 15x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986093558

Parašykite atsiliepimą apie "Ką radome, turime, paliksime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ką radome, turime, paliksime", kurią skaitytojams dovanoja Petras Gediminas Adlys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Gediminas Adlys su knyga "Ką radome, turime, paliksime" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ką radome, turime, paliksime" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Gediminas Adlys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ką radome, turime, paliksime" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ką radome, turime, paliksime" perkama kartu