⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kiaunės jaukinimas

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiaunės jaukinimas " aprašymas

“Gimiau 1972 m. Marijampolėje, gyvenu nuo 1998 m. Štutgarte, esu trijų dvikalbių vaikų mama, germanistė, filosofijos mokslų daktarė.
2006 m. išleidau monografiją „Metaphemgebrauch im politischen Diskurs. Zur EU-Osterweiterung im Deutschen und Litauischen".
2019 m. LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos mokslo premijos užsienio lietuviams laureatė.
Eilėraščiai buvo skelbti „Naujojoje Romuvoje" „Informacijose" „Šiaurės Atėnuose".
Tai mano pirmoji poezijos knyga.“

Autorė

„Sandros Petraškaitės-Pabst eilėraščiai nuoširdūs, jausmingi, kamerinio prislopinto skambesio, tarsi artimo žmogaus balsas į širdį, verčiantis prisiminti mūsų jaukų, intymų lietuvišką pasaulį, pajusti jo tylų grožį bei slaptą šventumą... Šiuose eilėraščiuose esminė yra nostalgiška buvusio laiko atminimo ir atsisveikinimo nuotaika, kažkoks skausmingas, bet kartu šviesus susitaikymas su tuo, kas neišvengiama. Mūsų gyvenimas yra neišvengiamas. Neišvengiamai praeinantis, ir tai mes patiriame per savo aplinką, per daiktų kaitą. Apskritai savo eilėraščiuose ji žiūri į save, buvusią, iš labai labai toli.“
Regimantas TamošaitisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiaunės jaukinimas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kiaunės jaukinimas ", Sandra Petraškaitė-Pabst. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Petraškaitė-Pabst su knyga "Kiaunės jaukinimas " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kiaunės jaukinimas " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Petraškaitė-Pabst. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kiaunės jaukinimas " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kiaunės jaukinimas " perkama kartu