0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.59 SoldOut
Knygos "Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus)" aprašymas

6–8 klasių moksleivių ekonomikos mokytojams skiriama knygų rinkinio „Kuriu savo finansinę ateitį“ knyga. Leidinys padės įsisąmoninti ekonomikos ir finansų žinias, skatins savarankiškai atlikti ekonomikos užduotis, leis geriau suvokti labai svarbią mūsų visuomenės sritį – rinkos ekonomiką.Parašykite atsiliepimą apie "Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus), kurią skaitytojams dovanoja Barbara Flowers, Sheryl Szot Gallaher. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Barbara Flowers, Sheryl Szot Gallaher su knyga Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Barbara Flowers, Sheryl Szot Gallaher. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kuriu savo finansinę ateitį: Mokytojo knyga, 6–8 klasės (Mokausi tvarkyti savo finansus)" perkama kartu