0

Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano

  • Leidėjas: Lina Limantaitė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 343
  • ISBN ar kodas: 9786094088957

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano" aprašymas

Šioje pokalbių knygelėje rasite reikalingiausius posakius, frazes ir žodžius, suskirstytus pagal įvairias gyvenimo sritis, bei trumpą italų kalbos gramatikos santrauką. Knygelės gale pateikiamas priedas "Italų kalbos pinklės ir įdomybės": tai gramatikos, leksikos ir kt. subtilybės, dažniausiai pasitaikančios klaidos ir sunkumai, šnekamosios kalbos ir frazeologizmų skyrelis bei kitos įdomybės. Tai tikrai naujovė tokio pobūdžio leidiniuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano, kurią skaitytojams dovanoja Lina Limantaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Limantaitė su knyga Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Limantaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuviškų-itališkų pasikalbėjimų knygelė. Manuale di conversazione lituano-italiano" perkama kartu