0

Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 1999
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9955-424-19-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms" aprašymas
Spaudoje randame straipsnių, kuriuose aptariami lietuvių kalbos stojamųjų egzaminų į aukštąsias mokyklas rezultatai. Juose kritiškai atsiliepiama apie stojančiųjų žinias. Atlikdami šiame leidinyje pateiktas užduotis daugelis mokinių sėkmingai pasirengė stojamiesiems lietuvių kalbos egzaminams. Leidinyje pateikiami per keletą metų sukaupti ir ne kartą išbandyti mokomųjų užduočių komplektai. Užduotys įvairios, parinktos atsižvelgaint į vidurinės mokyklos lietuvių kalbos programą: rašybos, skyrybos, žodžių darybos, gramatinio nagrinėjimo, pagrindinių ir išvestinių formų sudarymo, kirčiavimo, kalbos kultūros, stilistikos. Jas tinka aptarti per kartojimo ir įtvirtinimo pamokas, atlikti grupėmis ar individualiai, skirti kontroliniams darbams.
Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikti atsakymai, todėl mokiniai leidiniu galės naudotis savikontrolei.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms, kurią skaitytojams dovanoja Janė Juzėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janė Juzėnienė su knyga Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janė Juzėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos užduočių komplektai 8-12 klasėms" perkama kartu