⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leidykla „Presvika“ sėkmingai dirba jau daugiau nei penkiolika metų. 1996-tais metais įsikūrusi įmonė suformavo unikalų, atpažįstamą knygų asortimentą.

Presvika knygos

Rasta: 1091
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaitymo pradžiamokslis |
3,39 €
Turime sandėlyje
Čia gyvena pasakos |
  • Nauja knyga
12,29 €
Turime sandėlyje
6-mečių klubas, II dalis |
1,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1091
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Presvika“ daugiausiai leidžia mokomąją literatūrą, psichologines, medicinines, lavinamasias knygas, o ypač daug dėmesio skiria įvairaus amžiaus vaikų leidiniams.


„Presvika“ kolektyvas yra įsitikinęs, kad šiuolaikinis žmogus žingeidus ir nori nuolat tobulėti. Būtent tokiems suaugusiems skaitytojams leidžiamos specializuotos knygos. Gurmanams siūlomos gausiai iliustruotos kulinarinės knygos. Kiekvienam sveikata besidominčiam žmogui –  praktinių patarimų leidiniai, kurie padės sveikai gyventi, išvengti ligų, numesti svorio. Taip pat į šios leidyklos asortimentą dėmesį turėtų atkreipti ir tėveliai bei pedagogai. „Presvika“ išleido nemažai pasaulyje pripažintų autorių knygų apie vaikų ugdymą bei įvairių auklėjimo problemų sprendimą.


„Presvika“ visada stengiasi atrasti naujų autorių bei temų, leidžia lietuvių mokslininkų ir pedagogų rengtus vadovėlius ir pratybų sąsiuvinius. Ypač daug patrauklių knygelių leidykla „Presvika“ siūlo vaikams. Parengti leidiniai tinka bet kokio amžiaus jauniesiems skaitytojams, net ir tiems, kurie neseniai išvydo mūsų pasaulį. Juk ugdyti meilę knygoms reikia nuo pirmųjų dienų.


Patiems mažiausiems „Presvika“ paruošė liečiamąsias knygeles su silikoniniais bei kitų faktūrų paviršiais, kuriuos liesdami maži pirštukai lavina pojūčius.
Vaikai nuo 3 iki 4 metų gali džiaugtis lavinamosiomis užduotėlėmis, o pradedantiesiems pažinti pirmąsias raides leidykla paruošė seriją „Pradedu skaityti“. Čia gerai žinomos pasakos išspausdintos didžiosiomis raidėmis ar skiemenuotai.
„Jaunojo gamtininko“ knygelės yra skirtos pagelbėti vaikams pažinti mūsų šalies gamtą.
Serija „Pažvelk ir atsakyk“ padės suprasti, kas gyvena sode, kaime ar miške.
Priemonės „Aš mokausi“ leis mažyliams pasirengti mokyklai.


Šiek tiek vyresniems vaikams „Presvika“ yra išleidusi skaitomiausią seriją Nevykėlio dienoraštis, kurios veikėjai konkuruoja net su žymiuoju Hariu Poteriu! Teigiama, kad rašytojas Jeff Kinney su savo „Nevykėlio dienoraščio“ knygomis paskatino daugybę vaikų ir vėl pamilti skaitymą.