0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lizės istorija. Pirma knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-07-31 Tania

Super super


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 1.99 SoldOut

Knygos "Lizės istorija. Pirma knyga" aprašymas

Išgyvenusi santuokoje 25 metus, Lizė Debušer palaidojo savo vyrą Skotą, žymų rašytoją, prieš dvejus metus. Tik dabar ji išdrįsta prisiliesti prie likusių vyro rankšluosčių bei stengiasi atgaivinti miglotus prisiminimus apie kartu praleistą vedybinį gyvenimą. Skotas buvo itin talentingas rašytojas ir labai sudėtinga - netgi liguista - asmenybė. Bandydama suprasti Skoto paliktas užuominas, Lizė susiruošia į pavojingą kelionę, kurioje gali netekti ne tik sveiko proto, bet ir gyvybės. Šioje kelionėje grumdamasi su Skoto bei savo pačios demonais ir šmėklomis, Lizė pateks į slaptą, kraupų pasaulį.


"Lizės istorija. Pirma knyga"
- tai Stephen King Rinktinių raštų 50 tomas.


Iš anglų kalbos vertė Bronius Bružas2008-08-08

Dėja,dėja,nors esu perskaitęs visas lietuvių kalba išleistas šio autoriaus knygas,pastarąją priskirčiau prie silpnesnių...

2008-07-31

Super super

2008-06-22

geriau nei \"mobilusis\", bet kingo fantazijos sulinys regis senka..o gaila!

2008-02-17

tokiu zmoniu nesuprantu, kam isvis rasai tada!!! >:(

2007-08-02

dar neskaiciau bet turetu buti labai gera knyga

2007-07-19

Puki knyga

2007-07-17

Viena is prastesniu kingo knygu. Beto manau, kad eridanas jau pamirso \"tamsuji boksta\" :(

Parašykite atsiliepimą apie "Lizės istorija. Pirma knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lizės istorija. Pirma knyga", kurią skaitytojams dovanoja Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "Lizės istorija. Pirma knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lizės istorija. Pirma knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lizės istorija. Pirma knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lizės istorija. Pirma knyga" perkama kartu