0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Logika, I dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.79 SoldOut

Knygos "Logika, I dalis" aprašymas

Mykolo Romerio universiteto Filosofijos katedros dėstytojų paruoštas logikos vadovėlis skirtas socialinių ir humanitarinių mokslų studentams. Vadovėlio pirmoji dalis supažindina su viena svarbiausių simbolinės logikos teorijų - dvireikšme teiginių logika. Joje taip pat pateikti praktinės logikos pagrindai: argumentacija ir taisyklės, lemiančios argumentacijos tikslumą bei įtikinamumą. Pirmoji dalis jau buvo išleista 2003 ir 2004 metais. Šis trečiasisi leidimas yra pataisytas antrojo leidimo variantas. Kartu su tuo pat metu išleidžiama antra vadovėlio dalimi, ši knyga turėtų būti naudinga ir tiems, kurie nestudijuoja aukštojoje mokykloje, bet nori susipažinti su logika arba įgyti daugiau logikos žinių savarankiškai.Parašykite atsiliepimą apie "Logika, I dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Logika, I dalis", kurią skaitytojams dovanoja Rimgaudas Bubelis, Virginija Jakimenko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimgaudas Bubelis, Virginija Jakimenko su knyga "Logika, I dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Logika, I dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimgaudas Bubelis, Virginija Jakimenko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Logika, I dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Logika, I dalis" perkama kartu