0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Logika, II dalis

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 11.99 SoldOut

Knygos "Logika, II dalis" aprašymas

Ši knyga yra Mykolo Romerio universiteto Filosofijos katedros dėstytojų paruošto logikos vadovėlio antroji dalis. Joje dėstoma silogistika, klasių logika ir daugiareikšmės, modalinės, normų ir nededukcinių samprotavimų logikos pagrindai. Kaip ir pirmoji vadovėlio dalis, ši dalis skirta tiems, kurie dažniausiai protauja nematematiškai - socialinių mokslų atstovams ir humanitarams. Todėl joje pirmenybė teikiama filosofinei logikai, o matematinės propozocinių funkcijų logikos bei aibių teorijos dėstymo atsisakoma. Tokia pati nuostata būdinga logikos dėstymo tradicijai, kurią Lietuvoje buvo įtvirtinęs žymiausias Lietuvos logikas ir pažinimo filosofas Vosylius Sezemanas. Vadovėlis turėtų būti naudingas ir fizinių bei technologijos mokslų atstovams: juk visų pirma mes visi esame ne specialistai, o žmonės, protaujantis ir tuomet, kai su matematika ar kitais fiziniais mokslais nesame susipažinę.Parašykite atsiliepimą apie "Logika, II dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Logika, II dalis", kurią skaitytojams dovanoja Rimgaudas Bubelis, Virginija Jakimenko, Vytis Valatka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimgaudas Bubelis, Virginija Jakimenko, Vytis Valatka su knyga "Logika, II dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Logika, II dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimgaudas Bubelis, Virginija Jakimenko, Vytis Valatka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Logika, II dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Logika, II dalis" perkama kartu