0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Logika

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-11-30 Valdas

Puikiai prašytas vadovėlis, kurį rekomenduoju kiekvienam save inteligentu laikančiam piliečiui turėti ant rašomojo stalo


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 19.99 SoldOut

Knygos "Logika" aprašymas

Ši knyga - tai vadovėlis, pateikiantis šiuolaikinės logikos pagrindus. Jos septyniuose skyriuose apžvelgiamos abstraktaus mąstymo formos - sąvoka, teiginys, samprotavimas; analizuojami pagrindiniai formaliosios logikos dėsniai; aiškinamos pamatinės logikos teorijos: apibrėžimo, klasių, teiginių, modalinės logikos ir kt.; plačiai dėstomas dedukacinis metodas ir tikimybiniai samprotavimai; nagrinėjami argumentacijos loginiai pagrindai, daug dėmesio skiriant įrodymo ir paneigimo būdams, argumentacijos gudrybėms, jų neutralizavimo metodams ir kt.

  • Autorius: Dalia Eidukienė
  • Leidėjas: Parama
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955502135

2009-11-30

Puikiai prašytas vadovėlis, kurį rekomenduoju kiekvienam save inteligentu laikančiam piliečiui turėti ant rašomojo stalo

Parašykite atsiliepimą apie "Logika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Logika", kurią skaitytojams dovanoja Dalia Eidukienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Eidukienė su knyga "Logika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Logika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Eidukienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Logika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Logika" perkama kartu