0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas)" aprašymas
Įrašo trukmė: 2 valandos ir 6 minutės
MP3 formatas

Antoine de Saint-Exupéry, prancūzų rašytojas ir lakūnas, gimė 1900 m. Lione. Būdamas dvylikos metų, pirmą kartą pakilo į orą lėktuvu, ir šis įvykis nulėmė jo likimą: jis tapo profesionaliu lakūnu. Savo ir draugų skrydžius, dangaus ir žemės keliones jis aprašė knygose Pietų paštas (1929), Naktinis skrydis (1931), Žemė, žmonių planeta (1939), Karo lakūnas (1942) ir kt. Šios knygos išverstos į pagrindines pasaulio kalbas, taip pat į lietuvių kalbą.
Antrojo pasaulinio karo metais rašytojas tarnavo karo žvalgybos aviacijoje. 1943 m. parašė Mažąjį princą, atnešusį jam neblėstančią šlovę. Tai klasika tapusi alegorinė pasaka, iki šiol žavinti viso pasaulio vaikus ir suaugusius žmones. A. de S.-Exupéry moko mus išminties nemoralizuodamas ir nenusileisdamas iki sentimentalumo. Tai knyga apie berniuką iš kitos planetos, apie jo tarpplanetines keliones ir sykiu išmintingas pasakojimas apie žmogaus lemtį.
Rašytojas žuvo 1944 m. liepos 31 d. vykdydamas karinę užduotį.


Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas), kurią skaitytojams dovanoja Antoine de Saint-Exupery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antoine de Saint-Exupery su knyga Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antoine de Saint-Exupery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažasis princas (Audio knyga, MP3 formatas)" perkama kartu