TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Nauja vėjo rūšis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.39 SoldOut

Knygos "Nauja vėjo rūšis" aprašymas

Laura Sintija Černiauskaitė yra žinoma prozininkė, pelniusi šešias literatūrines premijas, tarp jų – ES literatūros premiją už romaną „Kvėpavimas į marmurą".


L. S. Černiauskaitės kalba – lakoniška, skaidri, intensyvi, tekstai įtraukiantys, kad ir apie ką autorė bekalbėtų – rašytinio žodžio galią, saviraišką, žmogiškosios būties (žiemkenčiavimo) skaudybę ir grožį, gąsdinantį mirties priartėjimą, artimųjų mirtį ar meilę, kuri ištinka kaip fatališkas smūgis, kaip bausmė ir kaip dovana.


"Pačiai netikėta, kaip susitinka, kaip susiliečia patys seniausi ir patys naujausi eilėraščiai. Rašiau juos apie dešimtmetį, maždaug nuo 2004-ujų. Šie - tyliai kaupti, niekam perdaug nerodyti, gal paskaityti per Poezijos pavasarius mažoms klausytojų grupelėms. Kone metus vėriau tuos tekstelius kaip karolius, ieškodama, kokia tvarka jie turėtų tarpusavyje susibūti. Beveik pusė karoliukų nubyrėjo... Liko neilgas, bet, tikiuosi, aukštos prabos vėrinys. Tokie tiesiog atsiradę tekstai, išsisunkę po ribinių patirčių tarsi ilgai kauptos ašaros. Apvalyti nuo daiktų ir daiktiškumo, kurio pilnas mūsų gyvenimas ir šiandieninė (ypač moterų) poezija. Man poezija - tai būdas pabūti be daiktų, gal ir be kūno, erdviose, nevaržomose sielos terasose, iš kurių atsiveria vaizdas į amžinybę."


Laura Sintija Černiauskaitė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nauja vėjo rūšis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nauja vėjo rūšis", Laura Sintija Černiauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Sintija Černiauskaitė su knyga "Nauja vėjo rūšis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nauja vėjo rūšis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Sintija Černiauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nauja vėjo rūšis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nauja vėjo rūšis" perkama kartu