0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neutronų detektoriai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Neutronų detektoriai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 5.19 SoldOut
Knygos "Neutronų detektoriai" aprašymas

Leidinyje pateiktas neutronų fizikos įvadas, kuris padės suprasti neutronų detektorių veikimą. Nurodomi įvairūs neutronų detekcijos metodai ir prietaisai, jų veikimas, sudėtis ir taikymas.Parašykite atsiliepimą apie "Neutronų detektoriai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Neutronų detektoriai, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Adlys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Adlys su knyga Neutronų detektoriai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Neutronų detektoriai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Adlys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Neutronų detektoriai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neutronų detektoriai" perkama kartu