Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa

Kaina: 13,65 €
Kaina su kodu: 12,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 13.651 InStock
Į krepšelį 12,29 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“ aprašymas

Jūrų ir vandenynų gelmės – savitas pasaulis, kuriame gyvena ne tik žavūs ir dailūs, bet ir baisūs ( bet įdomūs) gyvūnai.

Šioje knygoje „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“ apie juos parašyta visokių įvairenybių, be to, tu gali patikrinti regėjimo įgūdžius: naudodamasis didinamuoju stiklu, ieškoti tekste minimų gyvūnų.


  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 147
  • Formatas: 26x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955215561

Parašykite atsiliepimą apie „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Rask ir pažink jūrų gyvūnus. Skaityk su lupa“ perkama kartu