NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Reiškiniai

Kaina: 10,38 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 10.381 InStock
Į krepšelį

Knygos "Reiškiniai" aprašymas

Šios senovinės poemos „Reiškiniai“ apie dangų autorius Aratas turėjo laimę dangų matyti kitaip negu mes – neužgožtą miesto šviesų ir smogo. Gal dėl to jo aprašomi žvaigždynai – Slibinas ir Lokė, Avinas ir Delfinas – iškyla kaip kosminė tikrovė, o ne atsitiktinės, šiandien nieko nesakančios konfigūracijos.

Kadaise įprastas mokslo ir poezijos derinys mums atrodo egzotiškas, bet kas gi galėtų net ir šiandien išvengti poezijos, kai prabyla apie žvaigždes?

Arato (IV–III a. pr. Kr.) kūrinys – ne tik archajinės išminties ir mokslo raidos paminklas. Jis liudija gebėjimą gyventi stichijų šėlsme, metų laikų būvyje, būti atviram gamtos kaitai ir pastebėti jos grožį net ir tada, kai ji žmogui rūsti bei priešiška.

Vertėjo Pauliaus Garbačiausko literatūrinė interpretacija, komentaras, tiksli astronominė informacija bei Naglio Kardelio studija Arato Reiškinius paverčia šiuolaikiniu tekstu, suprantamu ir dangaus stebėtojui, ir klasikinės literatūros mylėtojui.

Iš graikų kalbos vertė, komentarą parašė, planą, bibliografiją ir rodykles sudarė Paulius Garbačiauskas.


  • Autorius: Aratas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656890

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Reiškiniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Reiškiniai", Aratas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aratas su knyga "Reiškiniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Reiškiniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aratas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Reiškiniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Reiškiniai" perkama kartu