TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Šimtas metų vienatvės

Kaina: 30,35 €
Kaina su kodu: 18,21 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-19 Inga

Marquezo visos knygos kosminės, geriausia ką teko skaityt, ši ir “Meilė choleros metu” mano mėgstamiausios.


2023-12-31 30.345 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šimtas metų vienatvės" aprašymas

Rašytojo Gabriel Garcia Marquez romanas „Šimtas metų vienatvės“ tapo literatūrine sensacija. 1967-ais metais Buenos Airėse pirmą kartą išleisto kūrinio tiražai buvo išparduoti per savaitę, o rašytojas tapo pradininku bei visam laikui įtvirtino naują literatūrinį žanrą – magiškąjį realizmą.

„Šimtas metų vienatvės“ – klasika, išbandyta laiko. Iki šiol romanas neprarado nei aktualumo, nei populiarumo, o „New York Times“ drąsiai pareiškė, kad tai pirmoji knyga nuo Senojo Testamento laikų, kurią privalo perskaityti kiekvienas. Ir tai įmanoma, nes kūrinio vertimai į įvairias kalbas aplenkė pačią Bibliją.

Romano centre – išgalvotas Makondas ir jo įkūrėjai – Buendijų giminė. Kūrinys apima maždaug šimtą metų ir vaizduoja įsikūrimą, klestėjimą bei nuosmukį. Rašytojas Gabriel Garcia Marquez pasakoja apie septynias Buendijų kartas, kurios kartoja kiekvienos ankstesnės klaidas, bet susilaukia vis kito likimo. Daugelio veikėjų vardai tokie patys, todėl šią knygą skaityti teks lėtai ir atidžiai. Tačiau taip gausite dar daugiau malonumo!

Buendijų gyvenimai persipynę, tačiau kiekvienas personažas išgyvena savo asmenines dramas, o jų veiksmai daro įtaką ne tik ateičiai, bet ir Makondui. Į veikėjų kasdienybę įsiterpia netikėti ir net neįtikėtini magiški įvykiai ir atrodo, kad kadaise išpranašauto prakeiksmo išvengti nepavyks.

Viena pagrindinių romano temų – vienatvė. Kiekvienam vis kitokia, bet užklumpanti visus Buendijų šeimos narius. Bėgdami nuo šio vienišumo jausmo jie daro klaidas, kurių pasekmė nulemta iš anksto – ta pati vienatvė.

Gabriel Garcia Marquez (1927–2014) – vienas žymiausių ir reikšmingiausių XX a. Lotynų Amerikos rašytojų. Jis laikomas magiškojo realizmo pradininku. Autoriaus kūriniai apdovanoti įvairiomis premijomis, o pats rašytojas 1982-ais metais pagerbtas prestižine Nobelio literatūros premija. Gabriel Garcia Marquez sukūrė 6 romanus, išleido keletą trumposios prozos rinktinių, rašė ir negrožinę literatūrą.

Sudomino trumpas aprašymas, abejonių nekeliančios kritikų apžvalgos bei skaitytojų atsiliepimai? Užtikriname, kad romaną vertą įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau vertingų skaitinių, pasižyminčių įvairiais siužetais. Atkreipkite dėmesį į išpardavimus ir akcijas, nes jų metu leidiniai kainuoja pigiau. Knygas išsirinkti padės informacinės santraukos su nurodytu puslapių skaičiumi, taip pat aprašymai bei virtualios ištraukos, kurias visada verta pavartyti.


 • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

 • Pavadinimas originalo kalba: Cien años de soledad
 • Autorius: Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez)
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 384
 • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090156599
 • Vertėjas: Valdas Petrauskas
 • Iš kokios kalbos versta: ispanų

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-19

Marquezo visos knygos kosminės, geriausia ką teko skaityt, ši ir “Meilė choleros metu” mano mėgstamiausios.

2021-09-19

Kokia turtinga kalba, koks puikus vertimas, skaitau ir žaviuosi kiekvienu žodžiu, nuostabi knyga.

2021-09-15

Šedevras. Veikėjai puikiai išpildyti, spalvingi ir labai įdomūs, tikras malonumas buvo skaityti.

2021-09-08

Kaip rašytojas sugebėj skurti tokią knygą, su tiek daug veikėjų ir jų persipinusiom linijom, tai neišneša galva. Tikras malonumas skaityti.

2021-09-06

Mano žmona, pamatė šią knygą, tik aišku ne šį leidimą, o senesnį, daug senesnį, toje bibliotekėlėje , kur žmones palieka knygas. tai džiūgavo kaip vaikas. bet labai jau neestetiska ta knyga. nupirkau jai naują, o senąją grąžinau kur radom.

2021-08-24

Labai patiko ši knyga. Gal kiek priminė Silva Rerum, painumas ir įsitraukimas labai panašūs. Graži, vaizdinga ir nuosekli kalba, įdomus turinys - viskas ko reikia geram kūriniui.

2021-08-24

Šią knygą nėra lengva skaityti ir greitai to tikrai nepadarysite, bet tai didžiausias privalumas. Įvykiai painūs kaip ir veikėjų likimai, bet viskas tampriai susiję, kartais skaičiau lyg kokį detektyvą. Puiki patirtis.

2021-08-17

Tai buvo pirmoji mano kada nors perskaityta knyga, kurios pabaiga buvo tokia pat gera, kaip ir pradžia ir vidurys, sakyčiau - puiki :)

2021-08-10

Premium, elit, super star, VSOP, ultra lux, mega grand ir dar visi apibūdinimai, kas tik gali būti geriausio, galėčiau sakyti apie šią nuostabią knygą.

2021-07-28

Vienas gražiausių parašytų literatūros kūrinių, kuriuos iki šiol skaičiau. Buvo stebuklinga, juokinga ir tragiška.

2021-07-27

Neabejotinai vienas įspūdingiausių literatūros kūrinių, kurį man teko skaityti. Turiu omenyje, kad tai viena iš nedaugelio mano perskaitytų knygų, kuri sugeba sukurti ne tik gyvą, kvėpuojantį pasaulį, bet ir užpildo tą pasaulį veikėjais nuo gimimo iki mirties.

2021-07-26

Negalėjau sustoti, ir negaliu pasakyti, kaip aš myliu šią knygą ir kaip dievinu Kolumbijos autoriaus Gabriel García Márquez raštus.

2021-07-22

ši knyga, neabejotinai, 120 procentų yra pati geriausia ir nuostabiausia kokią tik esu skaičiusi. nieko tobuliau nei sukurti nei apsakyti neįmanoma.

2021-07-20

Knyga kurią būtina perskaityti. Tiesiog būtina, galima daug skaityti ir neskaityti. Bet yra kas būtina skaityti.

2021-05-27

Va čia tai knyga! Tobula, nepakartojama, magiška, liekanti visam gyvenimui! Jokio popso ir pataikavimo !

2021-05-25

Jei manęs paklaustų kokią knygą norėčiau vežtis į negyvenamą salą, tai savo pasirinkimą jau žinau.

2021-04-14

Viena iš tų knygų, kuri suteikia ne tik nusiraminimą ir skaitymo džiaugsmą, bet kartu ir verčia permąstyti savo būtį. 10/10

2021-04-13

trys žodiai NUO- STA- BU!!!

2020-12-16

Labai išgirta knyga, vien tik gerais komentarais, susigundžiau ir aš nusipirkti. Tikrai labai įdomi knyga. Džiaugiausi, kad knyga nėra iš ploniausių, nes tikrai įtraukė Buendijų šeimos gyvenimo vingiai. Labai skaniai susiskaitė, rekomenduoju paskaityti kam patinka magiškasis realizmas.

2020-12-16

Labai įdomus knygos siužetas. Patiko kaip autorė aprašo didelės šeimos kartų išgyvenimus, kurie lyg ir kartojasi, tačiau pasibaigia vis kitaip. Visos istorijos esmė išlieka žmogaus vienatvė, kuri paliečia galiausiai kiekviena pasakojamos istorijos veikėją.

2020-12-03

Knyga maloniai nustebino. Rekomenduoju.

2020-11-30

Labai puikiai išplėtota ir papasakota vienatvės tema. Atsakė į daug klausimų.

2019-12-19

Sunkiai skaitėsi, bet buvo verta

2019-10-06

Privalomas skaitinys visiems. Daugiasluoksnis ir neįtikėtinai malonus kūrinys, į kurio pasaulį ir legendą norėsis ne kartą sugrįžti vėl. Nors atrodytų ilga knyga, nė karto nesinorėjo, kad greičiau baigtųsi, o atvirkščiai, - kad ji nesibaigtų. Jos egzistavimas yra stebuklas.

Parašykite atsiliepimą apie "Šimtas metų vienatvės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šimtas metų vienatvės", Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez) su knyga "Šimtas metų vienatvės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šimtas metų vienatvės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šimtas metų vienatvės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šimtas metų vienatvės" perkama kartu